Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım EŞSİZ İTEMLİ, SERİAL NUMBERİ DURABİLİTYLİ DİSC-İNVENTORYHUD

Kova

Üye
FT Kullanıcı
Yeniden Merhaba Bugün yine kendi kodlamış olduğum eşsiz itemli disci paylaşıcam

dosya kurulumu için es_extended'ı değiştirin. Bu disci uniq item olarak şuanlık sadece örneklendirmek amaçlı yine discin içinde bulunan çantaya bağladım.
Bu çantayı başkasına verdiğiniz zaman karşıda ki kişi içinde ki eşyaları görebilir.

Bunun dışında scripte tabi ki olmaza olmaz seri numarası ve durablity bulunuyor.
Bu seri numarası şuanlık bir şeye bağlı değil ancak başka bir sql : Seri Numarası ve idetifier olarak kayıt oluyor
Buradan mdt ye veya istediğiniz herhani bir yere çektirebilirsiniz.
Geri kalan özellikleri birazcık config.luayı karıştırarak öğrenebilirsiniz.

Yine bilgisayarımın kötü olması sonucu resim çekemedim. Ama discin htmli gayet hoş duruyor.

Deneyip geri dönüş yaparsanız sevinirim :D

Link : ,

Uniq itemi mantığını kavramanız amaçlı telefon entegre ettim tam ççalışmaz sadece karşıdaki kişinin mesajları vesayre görülür

İyi günler iyi roller

Discordum Yardım İçin : Kova#8041

Son düzenleme:
Böyle şeyleri bilgisiyarın kötüyken yapman cidden çok hoş birşey, aynı zamanda garip eğer bunları sen yazdıysan helal olsun. Elinize sağlık.

bu paylaştığınızın ZhoNNz adlı kişinin paylaştığı ile farkı nedir?

O kim bana tanıta bilirmisin ? Araştırmalarım sonucu çok büyük farkları bulunuyor :D denerseniz görürsünüz zaten

Son düzenleme:
Hocam envanter mükemmel ellerinize sağlık. Fakat bir sıkıntı var, /envkontrol yazdığımızda silahların dayanıklılıkları tekrardan 100 oluyor, bu sorunu nasıl çözeriz?

Gene Kimin Fake i bu sahibini çağırın köpeğiyle uğraşmayalım

Hocam envanter mükemmel ellerinize sağlık. Fakat bir sıkıntı var, /envkontrol yazdığımızda silahların dayanıklılıkları tekrardan 100 oluyor, bu sorunu nasıl çözeriz?
Birden fazla silah varsa üst üste gelip durebilityleri karışıyor olabilir. Silahlara slot başına 1 tane koyabilme limiti koy sorun çözülür.

Bu hatayı alıyorum nasıl çözebilirim.Config dosayasındaki tim itemler items tablosunda var.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    6.6 KB · Görüntüleme: 209
//

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu hatayı alıyorum nasıl çözebilirim.Config dosayasındaki tim itemler items tablosunda var.
Bunu SQL'de okutun.

Kod:
ALTER TABLE `items`
  ADD `durability` INT(6) NOT NULL DEFAULT 100
;

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!