Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script Ekmek-AC Prop engelliyici, Ped engelliyici, Event engelliyici, Trigger Korumalı İleri düzey Anticheat.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ekmekq

Lan sanki biri üstüme üstüme geliyor
FT Kullanıcı
Hepinize merhabalar ben Ekmek. Öncelikle kendimin de bir hileci olduğunu ve hilelerden dolayı herkesin canının sıkıldığını söyleyebilirim. Bazı hileleri ele alarak konuşuyorum, bypasslarını engellemek çok zor. Ve elimden geldiğince hepsini engellemeye çalıştım.

Bende bu yüzden sürekli kendini yenileyip, kontrol eden bir sistemle karşınızdayım.

Anticheatimin özellikleri:
1 - ) Sahte triggerler ile hileleri bulur.
2 - ) Patlama, yanma hasarı 0
3 - ) Stoplanamaz (Stoplandı olarak gözükür ama veri aktarımına devam eder.)
4- ) Işınlanmayı engeller(Adminler ışınlanabilir.)
5 - ) Noclip açmayı engeller(Adminler açabilir.)
6 - ) Oyuncu izlemeyi engeller(Adminler izleyebilir).
7 - ) Yasaklı araçları engeller(Adminler çıkarabilir.)
8 - ) Şüpheli triggerları loglar.
9 - ) Gece görüşü, Termal görüşü engeller.
10 - ) Ölümsüzlük hilesini engeller.
11 - ) Silah hasar arttırmayı engeller.
12 - ) Hız hilelerini engeller.
13 - ) Config dosyam gayet anlaşılır ve sade.

Ayrı olarak verdiğim sistemler: [Anticheat ALANLARA ÇOĞU ÜCRETSİZ] Not: Sistemlerimden daha iyisini TR de bulmanız çok zordur.

Prop engelliyici: Basitçe sunucuya çıkarılan Rampa, hamburger, kamp ateşi, gaz istasyonu gibi şeyleri engeller ve discord üzerinden bildirir. (Eğer aşırı yüklenme ile geçerlerse her 15 saniyede bir ayrı kontrol eder.)

Ped engelliyici: Size ateş eden, tecavüz eden, oyunama zevkinizi kaçıran pedleri siler. (Eğer aşırı yüklenme ile geçerlerse her 15 saniyede bir ayrı kontrol eder.)

Şüpheli araç spawnları bildirme: Yasaklı araç çıkarmayan hilecilerde var tabiki bu script onları bildirir ve araçlar belirli bir sayıyı geçerse kişiyi atar.

Sunucu triggerlerini gizleyen script: Sunucu triggerlerini gizler. (Hileciler gizli olduğunu bilmiyorlar ve onu triggerlayınca banlanacaklar.)

Yakında gelecekler:
ESP engelliyici, screenshot sistemi, daha çok sistem, random offset ile hile algılayıcı, VPN engelliyici.

FiveM'e Global Ban sistemi hakkında attığım e-postadan aldığım cevap:

Global ban lists. We have no way to verify the quality of every anticheat, and it may very well be possible for a global ban list to ban players without good reason. With global ban lists, this impacts the overall gameplay experience of FiveM, as players are unable to join a large amount of server without sufficient reason.

Bu yüzden yüksek istek gelirse Global ban sistemini yapacağım ve çok fazla kişiye veremeyeceğim.

Daha çok bilgi ve ekran görüntüleri için:

+10 Referans ?

Soru sormaktan çekinmeyin tüm Anticheat sisteminin nasıl çalıştığını anlatabilirim.

İsteklerinize göre düzenlenir ve resource yazılır.

Diğer ücretli/ücretsiz resourcelarımı yakında paylaşacağım beklemede kalın.

Son düzenleme:
Güzele benziyor test edebileceğimiz bir sunucu var mı acaba ?

Güzele benziyor test edebileceğimiz bir sunucu var mı acaba ?
Test amaçlı sunucular Fivem global ban yememeniz için yoktur, ? ama isterseniz sunucunuza kurabilirim. Beğenmezseniz paranızı iade edebilirim.

Başarılarının devamını dilerim eline sağlık

Konu güncel

+rep Çoğu anticheat'leri kulandık sorunlar yaşadık ama bu bam başka
NıceRP | EKİBİ TEŞEKÜRLER'İNİ SUNAR.

+ güncelleme screenshot sistemi eklendi.

+ Ücretsiz vereceğimiz Log sistemi yapımlarına başlandı

- İsim değiştirildi K-Anticheat (KAC)

Gelecek güncelleme:
- Sağdan soldan çıkan yazıları engelleme.
- Daha kaliteli ve optimize bir patlama koruması.
- Daha çok mod menü engelleme seçeneği.
- Özel admin menüsü.
- + Sql seçeneği (umarım)
- + Yeni sistem: Anında ss alma

- 1 hafta içinde çıkarmayı planlıyorum V1.2 yi (evet küçük bir güncelleme bu)

Sorularınız varsa: Ekmekq#0006

Hocam yanlış olmasın ancak, Fivem sağdan soldan yazan yazıları kendi engelledi. Ben birinden böyle duymuştum pek emin olmamakla beraber. Dayanağımda uzun zamandır bu iğrenç hileyi sunucularda görmüyoruz :D

WOHO! GÜNCEL

Yazdığım tüm güncellemeler geldi!!
Admin menü hariç :*

+ Hilecinin çıkardığı tüm araçlar engellendi. (Hatalı ban atmaması için üzerinde çalışmaya devam ediliyor)

Konu güncel

Bana bi dönüş sağlar mısın ? Satın almak istiyorum. Ali Safa#7777

Konuya güncel yazmaya üşeniyorum

+ Fallout Menu engellendi (OoO kNk FaLlOuT mEnU yHa HaWLi HiLeCİ)

Hepinize merhabalar ben Ekmek. Öncelikle kendimin de bir hileci olduğunu ve hilelerden dolayı herkesin canının sıkıldığını söyleyebilirim. Bazı hileleri ele alarak konuşuyorum, bypasslarını engellemek çok zor. Ve elimden geldiğince hepsini engellemeye çalıştım.

Bende bu yüzden sürekli kendini yenileyip, kontrol eden bir sistemle karşınızdayım.

Anticheatimin özellikleri:
1 - ) Sahte triggerler ile hileleri bulur.
2 - ) Patlama, yanma hasarı 0
3 - ) Stoplanamaz (Stoplandı olarak gözükür ama veri aktarımına devam eder.)
4- ) Işınlanmayı engeller(Adminler ışınlanabilir.)
5 - ) Noclip açmayı engeller(Adminler açabilir.)
6 - ) Oyuncu izlemeyi engeller(Adminler izleyebilir).
7 - ) Yasaklı araçları engeller(Adminler çıkarabilir.)
8 - ) Şüpheli triggerları loglar.
9 - ) Gece görüşü, Termal görüşü engeller.
10 - ) Ölümsüzlük hilesini engeller.
11 - ) Silah hasar arttırmayı engeller.
12 - ) Hız hilelerini engeller.
13 - ) Config dosyam gayet anlaşılır ve sade.

Ayrı olarak verdiğim sistemler: [Anticheat ALANLARA ÇOĞU ÜCRETSİZ] Not: Sistemlerimden daha iyisini TR de bulmanız çok zordur.

Prop engelliyici: Basitçe sunucuya çıkarılan Rampa, hamburger, kamp ateşi, gaz istasyonu gibi şeyleri engeller ve discord üzerinden bildirir. (Eğer aşırı yüklenme ile geçerlerse her 15 saniyede bir ayrı kontrol eder.)

Ped engelliyici: Size ateş eden, tecavüz eden, oyunama zevkinizi kaçıran pedleri siler. (Eğer aşırı yüklenme ile geçerlerse her 15 saniyede bir ayrı kontrol eder.)

Şüpheli araç spawnları bildirme: Yasaklı araç çıkarmayan hilecilerde var tabiki bu script onları bildirir ve araçlar belirli bir sayıyı geçerse kişiyi atar.

Sunucu triggerlerini gizleyen script: Sunucu triggerlerini gizler. (Hileciler gizli olduğunu bilmiyorlar ve onu triggerlayınca banlanacaklar.)

Yakında gelecekler:
ESP engelliyici, screenshot sistemi, daha çok sistem, random offset ile hile algılayıcı, VPN engelliyici.

FiveM'e Global Ban sistemi hakkında attığım e-postadan aldığım cevap:

Global ban lists. We have no way to verify the quality of every anticheat, and it may very well be possible for a global ban list to ban players without good reason. With global ban lists, this impacts the overall gameplay experience of FiveM, as players are unable to join a large amount of server without sufficient reason.

Bu yüzden yüksek istek gelirse Global ban sistemini yapacağım ve çok fazla kişiye veremeyeceğim.

Daha çok bilgi ve ekran görüntüleri için:

+10 Referans ?

Soru sormaktan çekinmeyin tüm Anticheat sisteminin nasıl çalıştığını anlatabilirim.

İsteklerinize göre düzenlenir ve resource yazılır.

Diğer ücretli/ücretsiz resourcelarımı yakında paylaşacağım beklemede kalın.
Fiyat Nedir Bir Bilgi Alabilrmiyiz?

Iyi Satislar

Not: AntiCheatin Ismi Beni benden aldi yeniliyormu bari xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!