Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Ekibim ile Sunucu arıyoruz. 900+ saat Roleplay Bilgimiz var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onurbilgic

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.rstgamers.com
Grubunuzu Tanıtın

25 Yaş üstü 7-8 arkadaşız uzun süredir bu oyuna ara vermiştik fakat yeniden başlamaya karar verdik. Benim Roleplay saatim 900+ Arkadaşlarımın 750+

İstediğiniz Özellikler

Başlayacağımız serverde mekanik olur yada diğer legal meslekler olur bir mekan alıp işleteceğiz.

iletişim için beni discorddan ekleyebilirsiniz.

OnurBilgic#7357

Dostum Merhaba Öncelikle Sunucumuza Davet Etmek İstiyorum Sunucumuzun Yaş Kitlesi 18-36 yaşlar arasında 1 2 tane küçk arkdaşımız var gelip konuşalım anlaşıcağımızı umuyoru

bu şekildedir dilerseniz, bu discord üzerinden görüşebiliriz. Furkan Can#0693

yarın saat 4te acılacak olan Alesta rp e gelebilirsiniz. TearsFears#1055

BİZLER FARKLI SUNUCULARDA ROL YAPMIŞ BİLGİ VE DENEYİM OLARAK KENDİNE GÜVENEN BİR EKİBİZ.
SUNUCU AÇMAMIZDAKİ ANA AMACIMIZ , BİR ÇOK SERVERDE EDİNDİĞİMİZ DENEYİMLERE DAYANARAK KEŞFEDİLEN EKSİKLERİ VE YANLIŞLARI GİDERİP OYUNCU KİTLEMİZE STABİL VE AKICI BİR OYUN DENEYİMİ SAĞLAMAKTIR. BU AMAÇ DOĞRULTUSUNDA ARKA PLANDA ÇALIŞAN VE EMEK VEREN İLGİLİ BİR YÖNETİM OLDUĞUNU SİZLERDE ZAMANLA FARK EDECEKSİNİZ!

EN YENİ OPTİMİZE SCRİPTLER İLE TASARLANMIŞ +60 FPS LAGSIZ/BUGSUZ BİR OYUN DENEYİMİ Mİ İSTİYORSUN?

O ZAMAN HAYDİ! SENDE BİZE KATIL!

EK AÇIKLAMA

BARONN,KARTEL,AİLE,MAFYA,P2W YOK !
EKİP ALIMLARIMIZ AÇIKTIR.

WHİTELİST ALABİLMENİZ İÇİN MİNİMUM 17 YAŞ ŞARTINI KARŞILAMALISINIZ !
DARP V YÖNETİM EKİBİ OLARAK TÜM HERKESE İYİ OYUNLAR DİLERİZ!

Merhaba, 6 aydan uzun suredir hizmet veren Kattegat Roleplay olarak sizleri aramizda gormekten mutluluk duyariz. Sunucumuzda sabah vakitlerinde 45+ aksam vakitlerinde ise 65+ aktif oyuncumuz bulunuyor. Sizleri aramizda gormekten mutluluk duyariz. Oluşum alımlarımız açıktır.
Sunucu Detaylı Tanıtımı İçin Tıkla! : Çete Arıyoruz - Sunucu Tanıtımı | Ekip Arıyoruz
Discord Adresimiz İçin Tıkla! : ???????? ???????? | discord.gg/xxTvQVX

Merhabalar! Öncelikle umarım aradığın sunucuyu bulmuşsundur. Eğer bulmadıysan diye sana sunucumun Sunucu tanıtım linklerini bırakıyorum. İlgini çekerse benimle aşağıya bırakacağım adreslerden iletişime geçebilirsin. Şimdiden İyi Roller!

İLETİŞİM BİLGİLERİ

fier#6199

BİZ KİMİZ? BİZLER FARKLI SUNUCULARDA ROL YAPMIŞ BİLGİ VE DENEYİM OLARAK KENDİNE GÜVENEN BİR EKİBİZ. SUNUCU AÇMAMIZDAKİ ANA AMACIMIZ , BİR ÇOK SERVERDE EDİNDİĞİMİZ DENEYİMLERE DAYANARAK KEŞFEDİLEN EKSİKLERİ VE YANLIŞLARI GİDERİP OYUNCU KİTLEMİZE STABİL VE AKICI BİR OYUN DENEYİMİ SAĞLAMAKTIR. BU AMAÇ DOĞRULTUSUNDA ARKA PLANDA ÇALIŞAN VE EMEK VEREN İLGİLİ BİR YÖNETİM OLDUĞUNU SİZLERDE ZAMANLA FARK EDECEKSİNİZ! EN YENİ OPTİMİZE SCRİPTLER İLE TASARLANMIŞ +60 FPS LAGSIZ/BUGSUZ BİR OYUN DENEYİMİ Mİ İSTİYORSUN? O ZAMAN HAYDİ! SENDE BİZE KATIL! BARONN,KARTEL,MAFYA YOK ! EKİP ALIMLARIMIZ AÇIKTIR. ŞİRKET OLARAK GELECEKLERE MESLEKLER TAHSİS EDİLECEKTİR. WA-RP bir kişinin ya da birilerinin sunucusu değil, içerisinde barındırdığı tüm oyuncularının sunucusudur.
@everyone (düzenlendi)
BİR SUNUCUYA KATILMAK İÇİN DAVET EDİLDİN

WA-RP
133 Çevrimiçi553 Üye
Katıldın

#sunucu-tanıtım kanalına mesaj gönder

Şuanda aramış olduğunuz sv bizim sunucumuz. Fivem de script ve roller hakkında iddialıyız sizleri de aramızda görmekten seviniriz :))

Sizleri aramızda görmek isteriz buyrun sizde bize katılın eşsiz rol ve scriptlerimizi sen de gör!

PERSONA ROLEPLAY
2021’in En Gelişmiş Sistemleri 4 Yıllık Deneyim ve Eski PersonaRP Hazzı
| | BU AKŞAM AKŞAM 19:00 AÇILIŞ | |
NOP2W Tüm Ekip Ailelere Ücretsiz Destek
Daha Önce Görmediğiniz Sistemler
+70 FPS Garantisi ile Persona Geri Döndü!

add.png

TeamLypher
TeamLypher bir oyuncu topluluğudur ve bütün oyuncu topluluklarından tamamen farklı bir oluşumdur.
Bu doğrultuda sizlere vizyonumuz ve misyonumuz hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Vizyonumuz
Türkiye üzerinde bulunan en iyi imkanları sunan ve gittikçe büyüyerek yeni insanların
birbiri ile tanıştığı ve kaynaştığı büyük bir oyuncu topluluğu oluşturmak.

Misyonumuz
Oyuncuları böylesine bir ortamda bir arada birleştirerek herkesin birbiri
ile kaynaşmasını, çevre edinmesini, oyunlar hakkında en güncel bilgilere ve çözümlere ulaşmalarınızı
sağlamayı ve oyunlar içerisinde bulunan topluluk sunucularına sahip kişileri bir ortamda birleştirmek.

LypherRP
FiveM platformu üzerinde diğer sunuculardan farklı, daha iyi, ve kaliteli bir roleplay deneyimi
yaşatmayı hedefleyen bir roleplay sunucusudur.

SUNUCU HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Tespiti dahilinde gecikmeden bug-fix atan bir ekibe sahibiz.

Toko-Voip yerine Salty-Chat kullanmaya başladık.
Aile, Baron, Kartel kesinlikle yok.
130+ modlu araç

200+ yeni kıyafet

(Üsteki linke tıklayarak katılabilirsiniz.)

(Üsteki linke tıklayarak katılabilirsiniz.)
lypherbanner.gif

EquityV - discord.gg/68SxmBhUDE

EquityV Roleplay ilgili ve tecrübeli yetkili ekibi ile güncel scriptleriyle size en kaliteli roleplay deneyimini yaşatmayı hedefleyen bir roleplay sunucusudur. FiveM'de yapılan saçma Gang ve SS rollerini sunucumuzdan uzak tutarak kaliteli bir roleplay ortamı oluşturmaktır. Sizin de bıktığınız saçma karakterler ve tamamen ses değiştirici ile arabaların çarpışa çarpıla driveby atıldığı ve donuna kadar çetenin renginde giyinen saçma rollerden uzak bir roleplay sunucusu arıyorsanız biz buradayız.
-| Sunucu HardRP mi , ArcadeRP mi?
+| Sunucu esnetilmiş HardRP üzerine oturtulmuştur.
Sunucuda mafya, kartel ,aile gibi saçma roller sunucumuzda yoktur!

3 Aylık Sezon Serüveninde Listeyi Alt Üst Eden Sunucumuza

Yeni Aile Üyeleri Aranıyor [Bizi Diğer Sunuculardan Ayıran Özellik Kimseye Oyuncu Gözüyle Bakılmamasıdır Tek Başınada Gelen Ekibiylede Gelen Kardeşimizdir Dedik Hep Öylede Oldu]

Yenilen Yönetim Ekibi

Ücretsiz Mekanikler Galeri Vb. Yerler

Özel Hud ve Mekanlar

Yenilenmiş Pd Binası Araçları Kıyafetler

Yenilenmiş Hastane ve Doktor Araçları Kıyafetleri

[Not Pd ve Ems 6 Saat Aktif Oldukdan Sonra Oyun İçinde Aktif Olan Pd ve Ems ye Kişi Başı 2M Verilmektedir.]

Yenilenmiş Çete Kıyafetleri Araçları

Yenilenmiş Aile Malikhaneleri

Unutmayınki Mart-Nisan Ayında Borsa Sistemini Bile Biz Getirmiştik :)

Özel İdda Bayimiz İle Kendinize İdda Kuponu Yapa Bilirsiniz :)

Kısacası Bu Serüvende Yeni Kardeşlerimizi Arıyoruz

Ufak Bir Spoiler Sunucumuzdan :)

unknown.png

unknown.png

SPOILER_unknown.png

unknown.png

Sunucu Şuanda Betada Olup 26.01.2021 Tarihinde Açılacaktır

Boşta Olan Çeteler

Grove Ballas Vagos Aztecas Crips

Aileler Boşta

Pd Boşta

Ems Boşta

Yetkili Alımları Açık

Katılmak İçin :

Gel bir bak seveceksin.

EquityV Roleplay​
EquityV Roleplay ilgili ve tecrübeli yetkili ekibi ile güncel scriptleriyle size en kaliteli roleplay deneyimini yaşatmayı hedefleyen bir roleplay sunucusudur. FiveM'de yapılan saçma Gang ve SS rollerini sunucumuzdan uzak tutarak kaliteli bir roleplay ortamı oluşturmaktır. Sizin de bıktığınız saçma karakterler ve tamamen ses değiştirici ile arabaların çarpışa çarpıla driveby atıldığı ve donuna kadar çetenin renginde giyinen saçma rollerden uzak bir roleplay sunucusu arıyorsanız biz buradayız.

Vagos - Aztecas - Ballas - Families ve PD boştur.
En fazla 8 minimum 5 kişi ile çetelere geçebilirsiniz.
Çetelere özel girilebilir hood evleri vardır.
Çetelere güncel ve çok güzel kıyafet paketimiz vardır.
Detaylar için discordumuza katılıp changelog kısmına bakabilirsiniz.
EquityV
discord.gg/68SxmBhUDE​

+ | Her hafta birbirinden farklı etkinlikler !
+ | Kuyumcu Soygunları,Güncel Aktif Mekanikler
+ | Hard RP + | Yeni ve En Farklı illegal script.
+ | Güncel motel scripti.
+ | Yüksek fps +60
+ | En önemlisi PayToWin yok.
+ | Hızlı Wh.
+ | Aktif ekip (Staff Alımı Açıktır).
SOUND TWİNS ROLEPLAY FİVEM SUNUCUMUZUN DİSCORD ADRESİ : ROLDE GÖRÜŞMEK DİLEGİYLE
swq.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!