Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekibim ile çete olabileceğimiz bir sunucu arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

girisimcizenci

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, ben ve arkadaşlarım 6-8 kişilik bir ekibiz. Her türlü çetenin rolünü yapabileceğimiz bir sunucu arıyoruz. Çete ve gangster rolünü en iyi şekilde yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Çetedeki herkes oyundaki veya gerçek hayattaki siyahi çetelerinin kültürlerini biliyor. Çete olmak istediğimiz sunucudaki özellikler;

En az 30 oyuncu aktif olmalı
Scriptler kaliteli ve güncel olmalı
Destek ekibi ilgili olmalı
Kara Para olmamalı
Aile / Mafya / Kartel gibi oluşumlar olmamalı
Mümkünse ped karakter imkanı

Ekipteki herkesin en az 500+ saati var. Herkes rol yapmayı biliyor. Eğer kaliteli bir çete arıyorsanız buradayız.

Discord: Girişimci Zenci#9345
Steam: gfunk1964

Bir kaç görsel;

9335
9336
, 9337

9941

9942

9943

DF

Ekli dosyalar

• Ekran_Alnts.png
    Ekran_Alnts.png
    656.4 KB · Görüntüleme: 755
Son düzenleme:
Merhabalar, ben ve arkadaşlarım 6-8 kişilik bir ekibiz. Grove Street Families veya Ballas rolü yapabileceğimiz bir sunucu arıyoruz. Çete ve gangster rolünü en iyi şekilde yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Çetedeki herkes oyundaki veya gerçek hayattaki siyahi çetelerinin kültürlerini biliyor. Hepimiz oldschool hip hop kültüründen anlıyoruz. Çete olmak istediğimiz sunucudaki özellikler;

En az 30 oyuncu aktif olmalı
Scriptler kaliteli olmalı
Destek ekibi ilgili olmalı

Ekipteki herkesin en az 300+ saati var. Herkes rol yapmayı biliyor. Eğer kaliteli bir çete arıyorsanız buradayız.

Discord: Girişimci Zenci#9182
Steam: notoriousarad

Ekli dosyayı görüntüle 3068
Buraya Bir Bak İstersen

DF
PointRP sunucumuza bekleriz dediğiniz koşulların hepsi sunucumuzda var :)

DF
bekliyoruz

DF
Point RP'ye girdim, aracımı aldım otoparktan çıkarken bir polis kafama rolsüz bir şekilde sıktı. Bu olaydan sonra desteğe çıkıp olayı anlattığımda tüm yetkili kadrosu olayı kabul etmeyip üste çıkmaya çalıştı. Beni banlayan yetkiliye yaptığım şeyin mixing olduğunu ve 1 uyarı almam gerektiğini söyledim. Fakat kendisi kabul etmeyip banımın açılmayacağını söyledi. Mixingin anlamını biliyor musun dediğimde de sunucudan banladı. -ref

DF
Son düzenleme:
Sizin sunucu yokmuydu nopixie diye noldu ona hacı

DF
soygundan sonra envanteri direkt motele boşaltan, sosyal roleplayden haberi olmayan bir ekip -ref

DF
Cidden çok aşırı derece agresif ve en ufak hatanızda sizi yerin dibine sokacak veya desteklik olacak bir şey olduğunda 1 dakikada bakmaziseniz sunucunuzdan ayrılıp sunucu logonuzu tasarımlarınızı sunucunuzu her an elinizden alabilirler.

-ref

DF
sadece loot uzerine oynayan bir kadro , uzerindeki esyaları mc oynar gibi motele bırakıyorlar. Sosyal RP daha on tarafta olmalı. -REF

DF
rol bildiklerini zannedip rolden gram anlamayan ekip -ref

DF
3 kişilik sunucunuzda bol şans tekrardan. Alayınız 3 kuruşluk adamlarsınız, laubali heriflersiniz. -ref2 all norp players

DF
Devam edin beyler gece gece bende eğlence arıyordum bakalım kaç kişi son gülecek :)

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!