Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Düzenlenmiş Elleri Kaldırma Scripti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exelds

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, elleri kaldırma scriptti hakkında bulduğum tüm scriptler x e basılı tutarak elleri kaldıracak şekilde ayarlanmış. Acaba bunu 1 kere x e basınca elleri kaldıracak tekrar bastığında indirecek şekilde değiştirebilecek veya hali hazırda elide değiştirilmiş hali bulunan var mı? x e basılı tutulan haliyle kullanımı çok zor oluyor. Dediğim gibi olsa çok daha rahat bir kullanımı olurdu. Yardımcı olabilirseniz çok iyi olur elbet ben gibi başka arayan arkadaşlarda vardır onlarında yararına olur.

Merhabalar hem el kaldırma istediğiniz şekilde hemde ellerini kaldıran kişinin arkasına geçip her hangi bir silah ile G tuşuna basarak soygun yapabilrisiniz dilerseniz Soygunu kapatıp sadece el kaldırma şeklinde ayarlayabilirsiniz. handsup.lua dosyasını içerisinden alabilirsiniz.

Link :

Merhabalar hem el kaldırma istediğiniz şekilde hemde ellerini kaldıran kişinin arkasına geçip her hangi bir silah ile G tuşuna basarak soygun yapabilrisiniz dilerseniz Soygunu kapatıp sadece el kaldırma şeklinde ayarlayabilirsiniz. handsup.lua dosyasını içerisinden alabilirsiniz.

Link :

Bu scriptte x le elleri kaldırıyorum sonra tekrar bastığımda indiriyor ama birdaha kaldıramıyorum ellerimi. Neden böyle oluyor bilen, yardımcı olabilecek var mı?

Merhaba denemedim ama kodlara bakarak birşeyler söyliyeyim ozaman sizlere handsup.lua içerisine girip 25.satırdaki kodu silip tekrar denermisiniz.

Bu scriptte x le elleri kaldırıyorum sonra tekrar bastığımda indiriyor ama birdaha kaldıramıyorum ellerimi. Neden böyle oluyor bilen, yardımcı olabilecek var mı?
Merhabalar kullanmış olduğunuz esx_animations veya Radiant_Animations scriptlerinin içerisinde el kaldırma animasyonu olması gerekiyor onları kapatmanız veya silmeniz gerekiyor aksi taktirde düzgün çalışmıyor.

Merhabalar kullanmış olduğunuz esx_animations veya Radiant_Animations scriptlerinin içerisinde el kaldırma animasyonu olması gerekiyor onları kapatmanız veya silmeniz gerekiyor aksi taktirde düzgün çalışmıyor.

Teşekkürler, dediğiniz gibiymiş. Aynı sorunu yaşayanlar veya yaşayacaklar için anlatıyorum. esx_animations scriptinin içindeki client/main.lua içerisinde
if IsControlJustReleased(0, Keys['X']) and GetLastInputMethod(2) and not isDead then
ClearPedTasks(PlayerPedId())
satırını
--[[ if IsControlJustReleased(0, Keys['X']) and GetLastInputMethod(2) and not isDead then
ClearPedTasks(PlayerPedId())
end ]]--

şeklinde düzenleyerek devre dışı bıraktım. Sorunum çözüldü. Yardımcı olan herkese teşekkürler bayadır canımı sıkan bir sorundu.

Sorun çözüme ulaştığı için tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!