Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM [DUYURU] FiveM Key kısıtlaması

• Konbuyu başlatan Ruqen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 3K

Ruqen

Bruh
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
Ruqens#7557
Merhaba dostlar. Fivem yakın zamanda yaptığı bir duyuru ile hesap başı key limitini 10'a düşürdüklerini açıkladı.

Orijinal link:

Ayrıca birçok key satıcısını blockladıklarını da söylediler.

Ufak bir güncelleme daha getireyim. Citizen FX hesabının patreon ile anlaştığını düşünüyorum. Türkiye üzerinden satın alımlarda o hesabı blokluyorlar bilginize

Patreondan herhangi bir yerde 500 dolara kadar alımlarımda problem yaşamazken fivem üzerinde 5 dolar lık bir alımda bile problem çıkmaktadır. Fivem TR platformunu bitirmeye çalışıyordur bizde buna müsade etmeyeceğiz

Fivem bu konuda kesinlikle haklı. Türk olduğumuz için gurur duymamız gereken yerde rencide oluyoruz. Ne kadar bug, saldırı veyahut açıklardan yararlanmak varsa her türlü pislik ne yazık ki Türk topluluğunda mevcut (Yanlış anlaşılma olmasın iyi olanlarda var lakin ben genelden bahsetmekteyim). Şahsen Fivem adına düşünüyorum benim de kendime ait bir plaftormum ve topluluğum olsa ve bir ırk bana bu kadar zarar verse aynı şeyi yapacağımı düşünüyorum.

Fivem bu konuda kesinlikle haklı. Türk olduğumuz için gurur duymamız gereken yerde rencide oluyoruz. Ne kadar bug, saldırı veyahut açıklardan yararlanmak varsa her türlü pislik ne yazık ki Türk topluluğunda mevcut (Yanlış anlaşılma olmasın iyi olanlarda var lakin ben genelden bahsetmekteyim). Şahsen Fivem adına düşünüyorum benim de kendime ait bir plaftormum ve topluluğum olsa ve bir ırk bana bu kadar zarar verse aynı şeyi yapacağımı düşünüyorum.
Ne kadar süredir fivem oynuyorsunuz fivem yetkilileriyle ne kadar muhabbetiniz var bilmiyorum ama karakterleri gereği ırkçılar evet Türk toplumu yeri geldiğinde bug,saldırı veyahut açıklardan yararlandığı kısmına katılıyorum fakat onlar her daim ırkçıydı.

Konuya dahil olmak istemezdim fakat adamların platforumunda kendilerine ait key satılınca adamlar tabii ırkçılığı artsın. Şöyle hesap yaparsak;
350 TL 1 key fakat bunu alan kişi satabiliyor yeni gelen yöntem ile 9 kişiye sattı ve fiyatı 200 9 * 200 = 1800, Şirketin kaybı 1450 TL adamlara boşu boşuna 1450 TL kaybettiriyorsunuz ve ırkçı olmamasını bekliyorsunuz ve bu şekilde. 4 tane hesaptan ayrı ayrı 9 kişiye satılırsa şirket 5800 TL kayıp eder. Bırakında düzgün yola girmediğimiz sürece Irkçı olsunlar.

Konuya dahil olmak istemezdim fakat adamların platforumunda kendilerine ait key satılınca adamlar tabii ırkçılığı artsın. Şöyle hesap yaparsak;
350 TL 1 key fakat bunu alan kişi satabiliyor yeni gelen yöntem ile 9 kişiye sattı ve fiyatı 200 9 * 200 = 1800, Şirketin kaybı 1450 TL adamlara boşu boşuna 1450 TL kaybettiriyorsunuz ve ırkçı olmamasını bekliyorsunuz ve bu şekilde. 4 tane hesaptan ayrı ayrı 9 kişiye satılırsa şirket 5800 TL kayıp eder. Bırakında düzgün yola girmediğimiz sürece Irkçı olsunlar.
Onların ırkçı olma sebebini nasıl KEY'e maddiyata bağladığını hala anlamış değilim adam 50 dolar yüzünden ırkçı mı oldu şimdi ?

Onların ırkçı olma sebebini nasıl KEY'e maddiyata bağladığını hala anlamış değilim adam 50 dolar yüzünden ırkçı mı oldu şimdi ?
LqueenS in demek istediği şey adamları kullanarak şirketin kazanması gereken parayı türkler kazandığı için bu tarz ırkçılık değil bir engel koydular gibi gelmekte biliyorsunuzki kimse inkar edemez türklerde fırsatçılık denen bir gerçek var. (Tamamen kendi düşüncemdir herkesin görüşüne saygım var.)

LqueenS in demek istediği şey adamları kullanarak şirketin kazanması gereken parayı türkler kazandığı için bu tarz ırkçılık değil bir engel koydular gibi gelmekte biliyorsunuzki kimse inkar edemez türklerde fırsatçılık denen bir gerçek var. (Tamamen kendi düşüncemdir herkesin görüşüne saygım var.)
Yurt dışında ki herkesin de gidip 50 Dolar verdiğini düşünmüyorum her sunucunun. Bunu yapan sadece Türkler olamaz sizce ? sadece türkler mi parayı seviyor yada kolay yoldan para kazanmayı seviyor hiç sanmıyorum düşüncenizi yanlış buluyorum bu konuda Sadece Türkler yapıyormuş gibi diğerleri yapmasa bana kanıt sunsan bak ordaki ilk 100 sunucu bu hepsinin 50 dolarlık keyi var ve hiç biri ticaret yapmıyor bunu başkasına satmıyor desen tamam diyeceğim :)

Irkçılık yapmalarının sebebi şahsen, 1. Dünya Savaşında kaybetmeleri gibi nedenler değildir. Şirket sahibinin hangi ülkeden olduğunu bilmiyorum.

Irkçılık yapmalarının sebebi şahsen, 1. Dünya Savaşında kaybetmeleri gibi nedenler değildir. Şirket sahibinin hangi ülkeden olduğunu bilmiyorum.
Fransız, aynı zamanda her şartta her koşulda ırkçılardı 3 yıldır kendileriyle iletişimim var 3 yıldır da ırkçılar. 3 Yıldan öncesinde zaten TR fivem yoktu :D

EE beyaz bayrak nerede? (1-2. WW meme)

Netflixden sonra FiveM, 1-2 tl daha ucuz olacak diye var ya

Yurt dışında ki herkesin de gidip 50 Dolar verdiğini düşünmüyorum her sunucunun. Bunu yapan sadece Türkler olamaz sizce ? sadece türkler mi parayı seviyor yada kolay yoldan para kazanmayı seviyor hiç sanmıyorum düşüncenizi yanlış buluyorum bu konuda Sadece Türkler yapıyormuş gibi diğerleri yapmasa bana kanıt sunsan bak ordaki ilk 100 sunucu bu hepsinin 50 dolarlık keyi var ve hiç biri ticaret yapmıyor bunu başkasına satmıyor desen tamam diyeceğim :)
Diğer ülkedeki sunucuları tam olarak bilmediğim için bu tarz bi yorum yaptım biraz daha geniş çaplı bakmak lazımmış haklısın :)

Sado Hardware ben zaten 1 hesabı satın alıp satış yapılmasından bahsetmiyorum. Bu zamana kadar bilinen Patreon methodu, Azure methodu, Paypal methedu ve daha bilemediğim birçok method ile alınan BUGLU hesaplardan bahsediyorum :D Bu methodları Fivem.net zamanında da, Yani çoğu methodu gereğinden uzun süre açık tuttular. Ha belki kendi eksikleriydi. Çünkü örnek olarak patreon methodunda parayı ödememenize rağmen Site veriyi ödendi olarak gönderiyordu veya başka bir sebepleri vardı bunları bilemeyiz. Ve emin olabilirsiniz ki biraz suçlamak gibi olacak lakin piyasada key satan ne kadar türk varsa bunlardan ne yazık ki yararlandılar

Sado Hardware ben zaten 1 hesabı satın alıp satış yapılmasından bahsetmiyorum. Bu zamana kadar bilinen Patreon methodu, Azure methodu, Paypal methedu ve daha bilemediğim birçok method ile alınan BUGLU hesaplardan bahsediyorum :D Bu methodları Fivem.net zamanında da, Yani çoğu methodu gereğinden uzun süre açık tuttular. Ha belki kendi eksikleriydi. Çünkü örnek olarak patreon methodunda parayı ödememenize rağmen Site veriyi ödendi olarak gönderiyordu veya başka bir sebepleri vardı bunları bilemeyiz. Ve emin olabilirsiniz ki biraz suçlamak gibi olacak lakin piyasada key satan ne kadar türk varsa bunlardan ne yazık ki yararlandılar
Bunların hepsini ilk defa senden duymamız :D ? Yani 2 yıldır patreondan alıyorum ininal dışında bir açıklarını keşfetmemiştim

F3D3R4LL F3D3R4LL Doğrudur. Bu arada ben de Ininal açığını bilmiyordum mesela :D.
Yani bunlar benim bildiklerim. Paypaldan da aynı şekilde patreon aracılığı ile ödeme yaptığınızda patreona ödedi olarak veri gönderiyor. Patreon da yine Fivem'e ödenmiş olarak veri yolluyor. Ve bu şekilde bir açığı daha var(dı).

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!