Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Disc Job Kuramama Hatası #fivemtürk

TRbigbossTR

Üye
FT Kullanıcı
Discord
missyren
Merhabalar 2 Gün Önce Disc Temel Paket
İndirdim Fakat Ne Kadar Job Denersem Deniyeyim Jobların Hiçbiri Çalışmıyor,
Sadece Disc-inventoryhud/config Dosyasında Depolar Çalışıyor Fakat Job'a Dair Hiçbirşey Çalışmıyor Ambulancejob'da Mesela Medikit'i Alıyorum Fakat Medikit veya Bandage Çalışmıyor , Sadece AmbulanceJob Değil Police ve Diğer Meslekler İçinde Geçerli Mesleklere Dair Hiç Bir Şey Çalışmamaktadır.
Sorun ya Disc-inventoryhud'da ki Zannetmiyorum Paket Değiştirdim Yine Olmadı Bir Diğer Nedeni İse Temel Pakete Job Kurmam , Biri Esx Scriptlerin Bi Kaç Tanesi Olması Lazım Temel Paket'e hemen Job Kurulmaz Dedi Benim Aradığım şimdi Jobları Çalıştırmam İçin Gereken Scriptler , Scriptin İsmini Versenizde Olur Ama Atarsanız Benim İçin Dahada İyi Olur Teşekkürler İyi Forumlar

Merhaba,

Konunuzu incelediğim ve düşündüğüm kadarıyla o kadar paket değiştirdim ve kurduğum paketlerin hepsinde jobların çalışmadığını söylemişsiniz acaba databesi kurarken bir hata yapma olasılığınız var mı? Eklediğiniz joblarda sql dosyasını okutuyormusunuz? Medikit veya bandage kullanma olayını adresinden ulaşıp rahat bir şekilde kullanım haline getirebilirsiniz. Meslek eklediğinizde CMD'den bir hata alıyormusunuz?

İyi Forumlar Dilerim , Saygılarımla..

Merhaba,

Konunuzu incelediğim ve düşündüğüm kadarıyla o kadar paket değiştirdim ve kurduğum paketlerin hepsinde jobların çalışmadığını söylemişsiniz acaba databesi kurarken bir hata yapma olasılığınız var mı? Eklediğiniz joblarda sql dosyasını okutuyormusunuz? Medikit veya bandage kullanma olayını adresinden ulaşıp rahat bir şekilde kullanım haline getirebilirsiniz. Meslek eklediğinizde CMD'den bir hata alıyormusunuz?

Barlas Bunu Söylüyen Sendin Temel'e Kurulurmu Diye , DataBaseyi 2 Defa Sildim Yükledim , Eklediğim Dosyaların Sql'ini Okutuyorum , Medikit'i Çalıştırsam Ne Olucak Sadece Medikit vs Çalışması Değil Bunun Daha Kıyafet Giyinme Odaları ve F3 Menüdeki Animasyonlar ve Ayrıca Dediğim Gibi Yüklediğim Jobların Hiçbiri Çalışmıyor. Başka Birşey Var Eksik Script'mi Diyeyim Ne Diyeyim Bilemiyorum :/

Merhaba,

Okadar paket derken birsürü paket değiştirmedim 1 tane değiştirdim ve o pakette alt yapıydı.

Aynı sorunu yaşamaktayım çoğu ambulancejob'u policejob'u denedim herhangi bir kurulum hatası yok ama hiçbir şey olmuyor

fatura sistemi o olmassa police job falan çalışmaz

bunları kurduğuna emin ol
Çok teşekkürler fakat vehicleshop ne alaka ?

Sorun Devam Etmekte Yardımcı Olabilecek Var mı ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!