Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım DİSC-İNVENTORYHUD WEİGHT SİSTEMLİ

• Konbuyu başlatan karpuz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 350
  • Görüntüleme 47K

karpuz

Üye
FT Kullanıcı
jezzy'nin envanterini kullanabilirsiniz bug durumu olcağını sanmıyorum JEZZY ENVANTER

BEN EN UFAK YARDIM BİLE YAPMAYI DÜŞÜNMÜYORUM ÇALIŞMIYORSA KULLANMAYIN. Hala bugları olabilir emin değilim.

Ayrıca eklemeyi unutmuşum verdiği yöntem için @jezzy
para ekleme yöntemini gösterdiği için
@ferittemel37 teşekkür ederim

Selamlar bu envanterin kurulumunu daha açıklayıcı olması için video olarak çektim . Unutmayın ki bu envantere geçtiğinizde ciddi değişiklik yapmanız gereken scriptler olabilir bunları kendiniz fixlemelisiniz.

Bazı Görseller

Kurulum videosu ve dakikaları
0.00-1.59 bu aralıkta envanteri önceden kuranların itemlerini nasıl yedekleyip kuracağını anlattım videodaki kurulacak items tablosu için
2.00-6.34 bu aralıkta es_extended sürümü ve değişimlerin yapılışı.
6.35-7.35
bu aralıkta anlatmak istediğim şeyi yine anlatamıyorum :/
7.36-8.24 dosyaları startlama ve sql okutma
8.25 den
sonrada item eklemeyi gösteriyorum
video ile anlatıp yine anlatmak istediğimi anlatamadım extended mode için uygun versionu paylaştım.

kullanmanız gereken es_extended sürümü v1-final link olarak

değişiklik yapılmış ES_EXTENDED GİTHUB LİNKİ =
ES_EXTENDED üzerinde değişiklik yaptığım yerlerin GİTHUB LİNKİ =

EXTENDEDMODE üzerinde değişiklik yaptığım yerlerin GİTHUB LİNKİ =

Kurulum
İlk olarak github üzerinde yaptığım es_extended değişikliklerini yapın sonra databese üzerinden items tablosunu silin envanterin içindeki disc-inv.sql dosyasını databasenize okutun sırasıyla dosyaların startını verin

ÖNEMLİ
eğer extendedmode kullancaksanız aşağıda extendedmode için ayrı olarak bir link var ordan indirmeniz gerekiyor ayrıca github üzerinde yaptığım değişiklikleri uygulamanız lazım
ayrtıca önceden ayarladığınız itemler için max yazılan yer limit olarak kalmalı.

disc-base
disc-ammo
disc-invnetoryhud

bu update nedeni eski haliyle kalmasın en azından temiz bir şey olarak kalsın diye.

Envanter linki:
Envanter EXTENDEMODE İÇİN linki:
Envanter Virustotal:
Envanter EXTENDEMODE Virustotal:

DF

Ekli dosyalar

• Desktop Screenshot 2020.06.01 - 15.15.22.66.png
    Desktop Screenshot 2020.06.01 - 15.15.22.66.png
    709.3 KB · Görüntüleme: 393
Son düzenleme:
Denedim, ama teşekkürler iyi forumlar.

DF
Ağırlık eklerken keşke biraz buglarıda götürseymişsiniz :D sadece ağırlık üzerine yoğunlaşmıssınız geri kalan çoğu bug vs. aynı yerınde kalmış

Ellerinize sağlık

DF
Son düzenleme:
Ağırlık eklerken keşke biraz buglarıda götürseymişsiniz :D sadece ağırlık üzerine yoğunlaşmıssınız geri kalan çoğu bug vs. aynı yerınde kalmış

Ellerinize sağlık
benim bildiğim 2 tane bug vardı biri shopta item vererek item çoğaltma ikincisi değer olarak - yazarak item çoğaltma bunların ikisini de yok bugları yazarsan çözümü bilenler belki yardımcı olur :)

DF
karpuz karpuz gardaşım teşekkürler başarılı bir çalışma bir sıkıntısı yok, arkadaşların dediği buglarıda çözersek kusursuz bir şekilde tıkır tıkır çalışır:) ne bug var açıkça söyleselermiş iyiymiş

DF
Teşekkürler paylaşımın için kesinlikle deniyeceğim

DF
Para item halinde olsa daha güzel olabilirdi
Ellerine sağlık

DF
disci yukle resourcese at MYSQL de ki itemi sil
ben de ki extended da para item halinde kilograma nasıl aktarabiliceğimi anlatan olursa paylaşırım burdan.
disci yukle resourcese at MYSQL de ki itemi sil discin içinde ki mysql i okut başka extra bir şey yok diye biliyorum bende oyle yaptım

DF
f2 ye bastığımda sağ altta farklı bir envanter daha açılıyor

DF
heidiSQL da limiti nasıl ayarlamam gerek. -1 yapıyorum olmuyor.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!