Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı DISC Inventory

• Konbuyu başlatan AYDIN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 749

AYDIN

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle merhaba. Elimdeki disc inventory üzerinde kara para eklentisi var ve bazı sorunlar bulunuyor.

1)Kara para eklentisini nasıl kaldırabilirim?

34684

2) Herhangi bir eşyanın değeri 0.3 ise ve o eşyadan 3 tane varsa 0.8999999999999999 şeklinde görünüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

34685

3) Son olarak suyu 3 adet elimizde varken bir tanesini kullanınca kalan 2 tanesini kullanmaya çalışınca imkansız hareket olarak bildiri veriyor. Bunu nasıl çözebilirim?

34686

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler :)

Zamanım olmadığı için tam yardımcı olamayacağım yine de yazayım
1. Sorun için html dosyandan Kara Para bulunan satırı yorum satırına al, temeli kalır istediğin zaman yorum satırını kaldırıp aktif edersin
2. Sorun için js tarafında ağırlığı yazdırdığın yerlerde toFixed() fonksiyonunu kullanabilirsin

Zamanım olmadığı için tam yardımcı olamayacağım yine de yazayım
1. Sorun için html dosyandan Kara Para bulunan satırı yorum satırına al, temeli kalır istediğin zaman yorum satırını kaldırıp aktif edersin
2. Sorun için js tarafında ağırlığı yazdırdığın yerlerde toFixed() fonksiyonunu kullanabilirsin

1. için verdiğin yöntemi yaptım teşekkürler ama 2. dediğin tam olarak nereye yazacağım çünkü ağırlıklarını data>items bölümünden belirliyorum

1. için verdiğin yöntemi yaptım teşekkürler ama 2. dediğin tam olarak nereye yazacağım çünkü ağırlıklarını data>items bölümünden belirliyorum
disc-inventory klasörünün içine girin orda html klasörünü açın ordanda js klasörünü açın ve inventory e girin orda
var agirlikDest = 0;
var agirlikOrg = 0;
var ikinciagirlik = 0;
var ikincienvagirlik = 0;
var birincienvagirlik = 0;
satırları var onlara yaz

disc-inventory klasörünün içine girin orda html klasörünü açın ordanda js klasörünü açın ve inventory e girin orda
var agirlikDest = 0;
var agirlikOrg = 0;
var ikinciagirlik = 0;
var ikincienvagirlik = 0;
var birincienvagirlik = 0;
satırları var onlara yaz

Bu satırların sonuna mı ekleyeceğim "toFixed()" kodunu yoksa yanlarına mı?

var agirlikDest = 0; ve var agirlikOrg = 0; kodlarının altına
var n = agirlikDest.toFixed(2) ve var n = agirlikOrg.toFixed(2) yazman lazım sanırım yanlışım varsa düzeltir misin ugurakay ugurakay

Bak benim envanterimde nasıl kullanılmış bir örneğini atayım, eğer yapamazsan discorddan ulaşıp teamviewer verirsen yaparım.

34710

34711

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!