Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Disc Envanter Kurulumu

BakiTelli

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
bakitelli.com
46318 D

Uzun zamandir emek gosterdiyim paketin çoğu şeyini güncelledim fakat bu disc paket meselesine ne kadar uğraşırsam uğraşayım yapamadım envanter e bırsey bastıgımda gelmıyor marketı acamıyorum gıbı gıbı entegresını yapamadım yuksek oranla suankı envanterı stoplıyıp dısc envanter kurdugumda f2 basınca acılıyor ama dedıgım gıbı problemler oluyor yardım entegre hakkında yardımcı olabılecek varmı

DF
Konu yanlış yere açıldığından tarafımca doğru yere taşınmıştır.

DF
Ekli dosyayı görüntüle 46318D

Uzun zamandir emek gosterdiyim paketin çoğu şeyini güncelledim fakat bu disc paket meselesine ne kadar uğraşırsam uğraşayım yapamadım envanter e bırsey bastıgımda gelmıyor marketı acamıyorum gıbı gıbı entegresını yapamadım yuksek oranla suankı envanterı stoplıyıp dısc envanter kurdugumda f2 basınca acılıyor ama dedıgım gıbı problemler oluyor yardım entegre hakkında yardımcı olabılecek varmı
Hocam kurmakta mı sıkıntı yaşıyorsunuz yoksa kurdunuz fakat bir marketi açmaya çalıştığınızda açılmıyor mu?

DF
Hocam kurmakta mı sıkıntı yaşıyorsunuz yoksa kurdunuz fakat bir marketi açmaya çalıştığınızda açılmıyor mu?
Bugun bir arkadaşa kurdutturdum 7 8 sat kadar uğraştı fakat npc den eşya alamıyor marketten olsun vs çok sıkıntılı ve paket eski dedi bu yuzden paket almamı önerdi ama ciddi ciddi bayağa uğraştı ve konudan anlayan biri yani sanarım ımkansız bırsey bu yuzden konu kapatılabilir....

DF
Bugun bir arkadaşa kurdutturdum 7 8 sat kadar uğraştı fakat npc den eşya alamıyor marketten olsun vs çok sıkıntılı ve paket eski dedi bu yuzden paket almamı önerdi ama ciddi ciddi bayağa uğraştı ve konudan anlayan biri yani sanarım ımkansız bırsey bu yuzden konu kapatılabilir....
Kanka marketlerin açılmıyor ise config dosyasındaki itemlerden biri ya da birkaçı database de yoktur.

DF
Kanka marketlerin açılmıyor ise config dosyasındaki itemlerden biri ya da birkaçı database de yoktur.
mesela pd cephaneliği açılıyor ve eşyalar sorunsuz gözüküyor /esx ken menü halinde gözüküyordu disc de envanter gibi/ ordan ürün sürüklüyorum gelmiyor envanterime uğraşan kişi bayağa uğraştı item leri değiştirdi ama sonuç sabit.

DF
mesela pd cephaneliği açılıyor ve eşyalar sorunsuz gözüküyor /esx ken menü halinde gözüküyordu disc de envanter gibi/ ordan ürün sürüklüyorum gelmiyor envanterime uğraşan kişi bayağa uğraştı item leri değiştirdi ama sonuç sabit.
Anladım kanka disc i değiştirmeyi denediniz mi?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!