Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivemturk Devrim Niteliğinde Yeni Nesil "baslat.bat"

Elbette düşüncesi güzel bir şey fakat birkaç bana göre sorunları var bütün başlat.bat'lar FXServer'i base olarak alıyor, senin .bat'ın kullanılabilir olması için FXServer'e erişimin kaldırılması gerek ki başlat.bat'ı kişi kullanmak zorunda kalsın bu da yeni güncellemeler geldiğinde senin tekrardan dosyalarla uğraşıp şifrelemen olucaktır, bu benim düşüncem ama kimse internette herkese açık paylaşılan dosyalarının başkası tarafından şifrelenmesini istemez onun yerine belli başlı scriptleri lisanslatmak kişilere daha mantıklı gelecektir.
artifacts'i değiştirerek tekrardan kullanıma açık yapabilirsiniz

Sana küçük bir önerim bunu python, java, cs gibi kodlama dilleriyle command prompt uygulaması yapabilirsin, yapmaz isen ben fikrine çökeceğim çok beğendim :D
aynısını C++ ile yapmayı denedik ancak her türlü kırılabiliyor engel olamıyoruz :D

Konuyu baltalamaya yönelik, konuyla alakası olmayan mesajlar temizlenmiştir.

Ohooo fikrimizi de belirtemiyoruz hocam
Konuyla alakasız kişiyi küçük düşürmeye yönelik görsel yaplaşıyorsunuz, karşı taraf ile bir sorununuz varsa lütfen özelden çözün konuyu baltalamaya yönelik konu altına yazmayın.

Arkadaşlar öncelikle konuyu okuyan ve yorum yapan herkese teşekkür ederiz bu projeyi beraber geliştirecektik fakat önümüze birkaç engel çıktı, burada yapılan söz konusu yorumlar inanın umurumuzda değil çünkü biz bu launcher'ı yapma kararı aldığımızda kimseden bir beklenti içerisine girmedik aksine insanların sadece görüşlerini merak ettik. Bazı arkadaşlar yeni başlat.bat koyarak paketi çalıştırabilirler ya da paketin dosyalarının nasıl çalınmasını engelleyeceksiniz tarzı sorular sormuş, bu soruların sorulması gayet normal fakat dalga geçmek ve aşağılamak hiçbirinizin haddine değil. Emin olun atılan tüm yorumları daha öncesinde düşündük ve önlem aldık neredeyse her şeyin önüne geçtik fakat baş edemediğimiz/etmeye üşendiğimiz birkaç sorunla karşılaştık ve geliştirmekten vazgeçtik fakat yine de hepinize güzel tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederiz. Kısa lafın özü yani sorun yok, bazı meveloperlar kalitesiz ve boş projeleri pahalı bir fiyattan insanlara kakalamaya devam edebilirler pisti size bırakıyoruz :)

tatmin edici desteklemeler sonucu projeye devam etme kararı aldık :)

kırıcı yorumlar dolayısıyla 2.gün de vazgeçmiştik. Yapılan ayıpların karşısında dimdik duracağız ve projeye odaklanacağız. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

sorunun üstesinden zorda olsa geldik :) Sado Hardware verdiğin moral projeye devam etmemizi sağladı çok teşekkür ederiz

hiçbir şekilde başlat.bat oluşturamıyorsunuz oluşturduğunuz an siliniyor. BATCH yerine c++ ile baştan kodlandı .exe halinde ve stringlerin hepsi .exe nin içerisinde düşme gibi sorunlar asla yaşanmıyor :) .exe şifreleri kırmak mümkün değil microsoft un kendisinin şeysi sonuçta : D lisans sistemi çok etkili halde şuan son hızla devam ediyoruz

sorunun üstesinden zorda olsa geldik :) Sado Hardware verdiğin moral projeye devam etmemizi sağladı çok teşekkür ederiz

hiçbir şekilde başlat.bat oluşturamıyorsunuz oluşturduğunuz an siliniyor. BATCH yerine c++ ile baştan kodlandı .exe halinde ve stringlerin hepsi .exe nin içerisinde düşme gibi sorunlar asla yaşanmıyor :) .exe şifreleri kırmak mümkün değil microsoft un kendisinin şeysi sonuçta : D lisans sistemi çok etkili halde şuan son hızla devam ediyoruz
Ne demek biz teşekkür ederiz bu şekilde bir projeye vesile olduysak , tartışma ve sohbet niteliğinde olduğu için buraya taşıdım ilk gösterirmi yayınladığınızda tanıtım olarak paylaşırsınız :) iyi forumlar..

Nasipse 1-2 güne satışa hazır hale gelecek ve herkesin satın alabileceği bir fiyattan satılacak malum zor zamanlardayız, şimdiden alacak olan herkese hayırlı olsun ❤

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!