Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DemonsRP | Terbiyesizlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam, bu konuyu görünce ADEZTR ADEZTR'ye haksızlık yaptığımı fark ettim.

Burada sunucu adına yapılan bir şey yok. Kişisel meseleni de foruma açman biraz saçma değil mi?
potansiyel oyuncusuna böyle davranan, durduk yere discordunda bulunan insanlara ana avrat gitmeyi kendine hak gören adamların sunucusunun bu forumda bana bildirimden reklam atılması, forum sahibinin discordda üst yetkide olması falan daha saçma en azından. onun yanında konunun saçmalığı gölgelenir diye ummuştum.

aranızda geçen bir olay ile forumun ne alakası var çözemedim

potansiyel oyuncusuna böyle davranan, durduk yere discordunda bulunan insanlara ana avrat gitmeyi kendine hak gören adamların sunucusunun bu forumda bana bildirimden reklam atılması, forum sahibinin discordda üst yetkide olması falan daha saçma en azından. onun yanında konunun saçmalığı gölgelenir diye ummuştum.
açıkladım yeterince ⬆

Küfre kesinlikle katılmıyorum lakin, orada yetkili arkadaşın ne söylediği gayet açık.
Bu kadar zorlamanıza sanıyorum gerek yoktu. "Teşekkür ediyorum, sunucunuza bir göz atmaya girdim, bilgiye ihtiyacım yok. İyi çalışmalar."
yazabilirdiniz. Karşı tarafı hiç bir şeyden haberiniz yokmuş gibi kışkırtmanız ve soru işaretlerine boğmanız çok yanlış bir durum olmuş.

Karşı tarafın da; maalesef yönetici veya bu tarz platformlarda gerekli olan "sabır" özelliği ve "öfke kontrolü" olmadığını düşünüyorum.
Siz de "Peki, ilgilenirseniz ben daima size yardımcı olurum. İyi günler dilerim" şeklinde cevap verip konuyu kapatabilirdiniz.

İletişim bu tarz ortamlarda özellikle "yazı" ile tonlama noksanlığı da olduğu için maalesef çok zor. Çok dikkat etmek gerekir.

Birbirinizden özür dileyerek konuyu tatlıya bağlayabilirsiniz. Sonuçta bir oyun oynuyoruz :)
he bu arada arkadaş özür dilerse tabi kabul ederim ama birşey yapmadan da özür dileyecek değilim yahu. arkadaşı 16:02'de attığı mesajla tanıdım, 16:15'te attığı engelle veda ettim. :D

Sunucuyla en küçük alakam, bağlantım yokken böyle bir mesaj atılması ilk kez başıma geliyor. Anlamadım diyorum neresi anlaşılmıyor? Konumu tam okumadınız sanırım. Anlamadım o anda. Çünkü çok saçma bir soruyla geldi.

Konuyu çok iyi okudum. Lakin sunucunun discordunda bulunduğunuzu kişi zaten size ekran görüntüsü olarak atmış. Ondan sonra nasıl anlamadığınız da bana özür dilerim garip geliyor. Tekrar ediyorum. Arkadaş ettiği küfür ile çok büyük bir hata yapmış. Lakin siz de sanki biraz garip tepkiler vermişsiniz.

Neyse ben kendimce yorumladım. Haklı haksız belirlemek benim haddime düşmez. Konuyu paylaştığınız in sadece yorum yapıyorum lütfen yanlış anlamayın. Sonuçta arkadaşın da aslında yaptığı sunucusuna oyuncu gelmesini sağlamak için ilgi göstermek, tanıtım yapmak.

Hepimiz sinirlenebiliyoruz, ramazanda oruçlu olabilir arkadaş (ki ne olursa olsun küfür kesinlikle bahane kabul etmez) şeker yükselir, tansiyon yükselir vs. Sonuç olarak size yazmasındaki niyet kötü değil. Özrünü dilesin. Konu da kapatılsın. Çünkü sunucunun adı ile olayın bir alakası yok. Bütün sunucu isimleri bir marka olmak amacı ile koyulur. Maşallah fivem camiasında da FivemTurk Google üzerinde çok etkili ve konular çok çabuk indexleniyor. Sunucu ismi direk bu şekilde çıkmasın, arkadaş özrünü dilesin en azından son mesajlar tatlıya bağlanıp bitsin diye düşünüyorum. Siz de kaliteli bir insansınız burdan gördüğüm kadarıyla. Ama anlık iletişim sıkıntıları oluyor. Anlayış önemlidir ??

Konunun fivemturk de tartışılmasının herhangi bir olayı yoktur , ayrıca fivemturk şikayetçiyim kategori kurallarını karşılamıyor bu yüzden konuyu kapatmak zorundayım, 2 birey olarak umarım özelden konuşur açıklığa kavuşturursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap