Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DEER ROLEPLAY / İLGİLİ YÖNETİM / YENİ SCRİPTLER / SOSYAL RP / MEKANLAR / ROL PASLAYAN YÖNETİM EKİBİ

remember4321

Üye
FT Kullanıcı
Yüksek FPS
Gerçekçi Ve Oldukça Zor Ekonomi
Gelişmiş Animasyon Menüsü ve /e Menüsü
Gelişmiş Karakol
Gelişmiş EMS Animasyonları
Sorunsuz Güncel Motel Scripti
FPS Sorunu Yaratmayan Modlu Araçlar
İlgili Yönetim
Silah Animasyonları ve Gelişmiş Silah Sesleri
Yenilenmiş Can, Açlık, Oksijen, Susuzluk Barı
Gelişmiş İkea Sistemi
Gelişmiş Ev Satın Alma Sistemi
Rol Destekleyen Yönetim Ekibi
+18 (eğer başvuru sırasında kendisi ile iletişimimizde sorun yaşamaz isek bu kural esnetilebilir)

V2'ye geçiş yapmış yeni bir serverız.Gerçekten eğlenmek için rol yapan oyunculardan oluşan bir sunucu ortamı yakalamaya çalışıyoruz.Bizden istediklerinize hızlı geri dönüşler yapıyoruz.Rolünüzü sevdiğimiz taktirde sizleri zorlamamak için rolünüzü destekleyecek imkanlar sağlıyoruz.LSPD,EMS,ÇETE,SİVİL,MEKANİK,MEKAN SAHİBİ,MOTEL SAHİBİ ve rolünüze göre destek gösterebileceğimiz bir çok rol destekleyici seçeneklerimiz mevcut.
Sunucumuzun bir hikayesi var ve arka planda bu hikaye DEER RP yönetim ekibinin birbirini buluşunu anlatan bir hikaye:

Hikayeleri farklı insanlar olmalarına rağmen Los Santos hepsine aynı davranıyordu. Deer onları bulana kadar. Yaşadıkları her olayın intikamını almak için bir ekip oldular.Birbirlerinin geçmişlerini yapmış oldukları işleri sorgulamadılar.Kim olduklarının bir önemi yoktu,bu günden sonra ne olabileceklerini önemsiyorlardı.Zorbalık gören,ezilen,savunmasız kişilerden beslenen herkese saldırdılar.Ta ki o güne kadar. Deer yaşamış oldukları bir çatışmada öldü.Ekibin geri kalanı onun anısı için savaşlarına devam ettiler.Los Santos'un hakimiyetini ellerine aldıklarında ise şehrin adı artık DEER'dı. Ona olan borçlarını ödediklerini hisseden ekip dağılma kararı aldı.Hepsi artık farklı bir hayatın içindeler.Yapmış oldukları işlerin hepsini Deer'ı temsil eden kıyafetler ile yapan ekibin kim olduğunu şehirdeki kimse asla bilemedi.Dağılmış olsalar da eğer bir şey hoşlarına gitmez ise ve hoşlarına gitmeyen şeyin sorumlusu sizseniz,peşinizdeler..

SUNUCU TANITIM VİDEOMUZ :

EKSTRA VİDEOLAR :

BENİM FAVORİ VİDEOM :

SİZLERİ DE ARAMIZA BEKLERİZ.SİZE GÖSTERİLECEK İLGİDEN HİÇBİR ŞÜPHENİZ OLMASIN.

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!