Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım ÇOK KOLAY YOLDAN PAKET START VERME

Egemen3455

Üye
FT Kullanıcı
Discord
purple7#8588
Arkadaşlar Üzerinde Çok Çalışmadım Ama İşe Yarar Bir Şey Etrafta Paylaşmanızı İsterim Ücretli Veya Millete Ben Yaptım Diye Paylaşmazsanız Sevinirim.
TANITIM : Sadece Paketinize Atın Ve Başlatın Sıkıntısız

İNDİRME LİNKİ :

VT :

Herhangi Bir Yardıma İhtiyacınız Olursa :

başlat.bat a 2 defa tıklamak zor mu geliyor??
kardeşim bu indirdiğimiz dosyada “düzenle” yapman gerekmiyor indirip denemden konuşma indirip direk tıklaman yeterli oluyor her indirdiğiniz pakete düxenle yapmak yerine böyle yaptık sunucumda olumlu yorum aldım baya nedense denemeyip te eleştiren ilk zeki arkadaş sensin

kardeşim bu indirdiğimiz dosyada “düzenle” yapman gerekmiyor indirip denemden konuşma indirip direk tıklaman yeterli oluyor her indirdiğiniz pakete düxenle yapmak yerine böyle yaptık sunucumda olumlu yorum aldım baya nedense denemeyip te eleştiren ilk zeki arkadaş sensin
bunun yerine run.cmd ye tıklayıp açamazmısın :D

ve aynı zamanda paket başlatmada sıkıntı çeken çok arkadaş var bu yararlı olur diye düşündüm

bunun yerine run.cmd ye tıklayıp açamazmısın :D
run cmd olmuyor bazı paketlerde citizen‘sız paketler oluyo çoğu paket artifacrs kendin indirmen gerekiyor şahsen yabancı paketler kullandığım için böyle sıkıntılar çekiyorum

iyi kardeşim kolay gelsin yararlı paylaşım++

Abi sen olmasan ne yapardık paylaşımın için teşekkür ederim

Sunucumu açamıyordum çok lazımdı çok sağol ücretli satıcam bu sistemi şimdi.

Yararlı Paylaşım,Teşekkürler

Toxic liğe gerek yok arkadaş bize yardımcı olmaya çalışmış , yardımcı olacakların adına sana teşekkür ederim umarım daha iyi yerlere gelirsin.

Konu sahibi ufak bir alternatif paylaşmış, lütfen abartmayalım .

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!