Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

çiftcilik mesleği yapıyorum(lütfen oku)

yunustrtr

Üye
FT Kullanıcı
Discord
yunus#3333
AKLIMDA SÖYLE BİRŞEY YAPMA PLANI VAR

farmer_job

MANTIĞI
BİR ÇİTFİ MESLEĞİ MESELA TARLADA ÇAPA YAPARAK,İNEK SAĞARAK,KEÇİ SAĞARAK,KOYUNLARINI OTLATMAYA CIKARARAK GEÇİNEN BİRŞEY BİRAZ BUYUYUP BİR SİRKET HALİNE GELİRSE TARIM BAKANLIGINDAN ONA TRAKTOR GİBİ BÜYÜK HEDİYELER GELİYOR,ve gelirşiseniz günlük tırla gelip süt satıyorsunuz,satış yaparak yeni şeyler üretiyorsunuz
YMAP TASARIMINA BAŞLADIM
VE BİR KÖPEK VAR ONA GÜNLÜK SU,SÜT EKMEK YADA KEMİK VERİYORSUN İNEKLER OLACAK KOYUN KEÇİ VE BİRSÜRÜ HAYVAN OLACAK VE DAHA BİRSÜRİ MANTIK GELİCEK

BÖYLE BİRŞEY YAPMAYA BAŞLADIM VE BİTİNCE ÜCRETSİZ PAYLAŞICAGIM İLGİ GELİRMİ? GELİR İSE HIZLANDIRICAM YAPIM AŞAMASINI GELMEZ İSE DURDURUCAM.

eğer mantıgı begenirseniz bir öneride bulunmanızı istiyorum aklınızdan ne geciyorsa nolur yazın.

Son düzenleme:

farmer_job

MANTIĞI
BİR ÇİTFİ MESLEĞİ MESELA TARLADA ÇAPA YAPARAK,İNEK SAĞARAK,KEÇİ SAĞARAK,KOYUNLARINI OTLATMAYA CIKARARAK GEÇİNEN BİRŞEY BİRAZ BUYUYUP BİR SİRKET HALİNE GELİRSE TARIM BAKANLIGINDAN ONA TRAKTOR GİBİ BÜYÜK HEDİYELER GELİYOR
YMAP TASARIMINA BAŞLADIM
VE BİR KÖPEK VAR ONA GÜNLÜK SU,SÜT EKMEK YADA KEMİK VERİYORSUN İNEKLER OLACAK KOYUN KEÇİ VE BİRSÜRÜ HAYVAN OLACAK VE DAHA BİRSÜRİ MANTIK GELİCEK

BÖYLE BİRŞEY YAPMAYA BAŞLADIM VE BİTİNCE ÜCRETSİZ PAYLAŞICAGIM İLGİ GELİRMİ? GELİR İSE HIZLANDIRICAM YAPIM AŞAMASINI GELMEZ İSE DURDURUCAM.

eğer mantıgı begenirseniz bir öneride bulunmanızı istiyorum aklınızdan ne geciyorsa nolur yazın.

knk bu sistem baya hard tr sunucularına gelmez bu sistem ama bunu satarsan baya talep görebilir ücretsiz verirsende baya talep görür ama satarsan kodları felan şifrele çalarım yoksa :D şaka bir yana kodları şifrele sonra etrafta adını değişmiş farmerjobları görmeyek

knk bu sistem baya hard tr sunucularına gelmez bu sistem ama bunu satarsan baya talep görebilir ücretsiz verirsende baya talep görür ama satarsan kodları felan şifrele çalarım yoksa :D şaka bir yana kodları şifrele sonra etrafta adını değişmiş farmerjobları görmeyek
bakıcaz hocam ilgiye gör4

Bence saçma

OO weteran

10 numara kanki devam et kimseye kulak asma

farmer_job

MANTIĞI
BİR ÇİTFİ MESLEĞİ MESELA TARLADA ÇAPA YAPARAK,İNEK SAĞARAK,KEÇİ SAĞARAK,KOYUNLARINI OTLATMAYA CIKARARAK GEÇİNEN BİRŞEY BİRAZ BUYUYUP BİR SİRKET HALİNE GELİRSE TARIM BAKANLIGINDAN ONA TRAKTOR GİBİ BÜYÜK HEDİYELER GELİYOR,ve gelirşiseniz günlük tırla gelip süt satıyorsunuz,satış yaparak yeni şeyler üretiyorsunuz
YMAP TASARIMINA BAŞLADIM

Mantık güzel fakat şuan ki rp sunucularında böyle şeyler pek tutmuyor. Belki istek gelebilir ama rol bakımından pek tutulmaz sanırsam. Gene de çalışmanıza devam edip bitirmenizi tavsiye ederim.

Mantık güzel fakat şuan ki rp sunucularında böyle şeyler pek tutmuyor. Belki istek gelebilir ama rol bakımından pek tutulmaz sanırsam. Gene de çalışmanıza devam edip bitirmenizi tavsiye ederim.
tamamdır.

farmer_job

MANTIĞI
YMAP TASARIMINA BAŞLADIM

Çooookkk güzel düşünülmüş bir job. Fakat 2021 Fivemin'de olduğumuz için insanlar daha çok GunRP ve FunRP temasında roller sergiliyor. Yapmak istediğin Job'u yabancı bir sunucu ile konuşup yaparsan daha iyi olabileceğine inanıyorum. Şimdiden eline sağlık.

Çooookkk güzel düşünülmüş bir job. Fakat 2021 Fivemin'de olduğumuz için insanlar daha çok GunRP ve FunRP temasında roller sergiliyor. Yapmak istediğin Job'u yabancı bir sunucu ile konuşup yaparsan daha iyi olabileceğine inanıyorum. Şimdiden eline sağlık.
thx

kral cidden güzel bi meslek yapmişsin şimdiden eline saglık ama hardrp sunucular türkiye olsa kullanan çok olur
teşşekürler yapım aşaması bitince paylaşıcam zaten

Güzel düşünce kanka umarım düşüncede kalmaz , eline sağlık.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!