DARKDREAM arcade
boş supreme2h
lcsd JOTUN

Büyük RedRP (!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertademozkan

FT Kullanıcı
4 Nis 2020
3
0
1
21
Bilgisayarımda günlerdir CPU boştayken %90-%100 oranında kullanılıyordu. Bu gece virüs taraması yaptım ve gördüğüm manzara bu. (mobildeyim kalite düşük kusura bakmayın.) Bu RedRP.exe adlı uygulamayı yani RedRP launcherını sildikten sonra sorunum düzeldi cpu normal değerlerine kavuştu.. Win32 malware gen virüsünü bileniniz bilir. Kolay temizlenir fakat farkedilmediği takdirde karşı taraf her türlü şeyi yapabilir. 23577

Raider

Raider Anticheat Deliyorum hoop banned
VIP Üye
26 Nis 2020
231
48
63
21
Hile koruması diye insanlara launcher indirtiyorlar, işte bu yüzden bizde launcher önermiyoruz g.o umarım bilgilerin calınmaz.

• Beğen
Tepkiler: mertademozkan

giudicante

FT Kullanıcı
23 Nis 2020
1
3
3
23
Tam 5 dakika önce 12 arkadaşımla konuştuğum olaydır... Sunucu içerisinde adk dine küfür imana küfür keyfe küfür para veren düdüğü çalar olayları. Öyle ki para verirsin destekte haklı çıkarsın. Sosyal rp döndürmeye çalışırsın motel ortasında silah çekerler bitmez red rp'nin sonu yok...

atsizatabeg

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yasaklandı
FT Kullanıcı
31 Tem 2019
3,013
506
478
www.fivemturk.com
Bilgisayarımda günlerdir CPU boştayken %90-%100 oranında kullanılıyordu. Bu gece virüs taraması yaptım ve gördüğüm manzara bu. (mobildeyim kalite düşük kusura bakmayın.) Bu RedRP.exe adlı uygulamayı yani RedRP launcherını sildikten sonra sorunum düzeldi cpu normal değerlerine kavuştu.. Win32 malware gen virüsünü bileniniz bilir. Kolay temizlenir fakat farkedilmediği takdirde karşı taraf her türlü şeyi yapabilir. Ekli dosyayı görüntüle 23577
Görseldeki hangi program?

• Beğen
Tepkiler: mertademozkan
F

flundar

oncelikle merhaba launcher yapimcisi olarak sistemde herhangi bir kotu amacli yazilim olmadigini bildirmek isterim burasi sunucu kotuleme forumu degil. iyi forumlar.

• Sevdim
Tepkiler: nitroS

mertademozkan

FT Kullanıcı
4 Nis 2020
3
0
1
21
oncelikle merhaba launcher yapimcisi olarak sistemde herhangi bir kotu amacli yazilim olmadigini bildirmek isterim burasi sunucu kotuleme forumu degil. iyi forumlar.
screenshot ı görüyorsunuz suncuyu kötülemek adına kendi ellerimle yapmadım tarama sonucu çıkan manzara bu.. sunucu discord kanalında bu konuyla ilgili açıklama beklediğim an ban yedim.

Sherwood

FT Kullanıcı
24 May 2020
131
9
53
20
screenshot ı görüyorsunuz suncuyu kötülemek adına kendi ellerimle yapmadım tarama sonucu çıkan manzara bu.. sunucu discord kanalında bu konuyla ilgili açıklama beklediğim an ban yedim.
Öncelikle forum yetkilisi ve yöneticisi olan Flundar, launcherımızın da yapımcısı.redRP olarak dosyalara müdahale edilemiyor sadece kendisi müdahale edebiliyor.Sunucumuz üzerinde bu tarz konularda herhangi bir şekilde ban atmıyoruz.Discord adını verebilirsen kontrol edebiliriz.

Yordi

Yasaklandı
FT Kullanıcı
28 Tem 2019
355
197
188
20
Discord
Yordi#3428
Yapılmış olunan launcherlarda genellikle görselde ki gibi bir virüs karşınıza çıkmaktadır. Fakat virüsün ne olduğu bu nokta da çok önemli, karşınıza çıkmış olunan virüs launcherlarda kullanılan isteklerden veya bağlantılardan dolayı karşınıza çıkmaktadır. Kısaca özetlicek olursak herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Konu şikayetçiyim kategori kurallarını karşılamadığı için kapatılmıştır.

• Beğen
Tepkiler: hugwave ve nitroS
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)