Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

BÜŞMODS REZİLLİĞİ !!

tazonex

Üye
FT Kullanıcı
Dün kendisinden paket aldım ve paketi kurduğumda sürekli crash vermeye başladı çorba yapar gibi tüm eski yeni dosyalar bir arada olduğundan optimizasyon sıfır .Paketi bi şekilde sunucuda startladım ve 2020 fivem kıyafet paketleri bile daha güncel durur yanında sonra ticket açtığımda ise bu muhabbet yaşandı .Bir halttan anlamayan biri kendimi mod geliştirici olarak tanıtıp para kazanıyor.Müşterilerine küfür eden birinin fivemtürk camiasında olmaması gerektiğini düşünüyorum

DF

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (29).png
    Ekran Görüntüsü (29).png
    598.7 KB · Görüntüleme: 125
  • Ekran Görüntüsü (30).png
    Ekran Görüntüsü (30).png
    309 KB · Görüntüleme: 83
  • Ekran Görüntüsü (32).png
    Ekran Görüntüsü (32).png
    294.5 KB · Görüntüleme: 81
obez maymun kanka bu sen niye bunu ciddiye aldın ki wanexiamods wanexiamods'dan alsaydın keşke reklam falan değil ama en azından sağlam

DF
Küfür & Hakaret
obez maymun kanka bu sen niye bunu ciddiye aldın ki wanexiamods wanexiamods'dan alsaydın keşke reklam falan değil ama en azından sağlam
her yere reklam basmış sürekli karşıma çıkıyodu kaliteli sandım bide kullandığı fotoğraflar bile kendisi oluşturmamış tayvanlı discordlardan almış bu forumdan banlanmalı bence bu ****

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Konuyu görseydim bi kaç yorumda ben yapabilirdim. Neyse, şimdi yapıyım ;

4.Ayda bizde paketini almıştık, bir süre kullandık. Sizinde söylediğiniz gibi eski yeni ne varsa içinde.
1723173064974.png
1723173088917.png
Userlar böyle ayakkabılar & kıyafetler arasından seçip kombin yapmaya çalışıyordu. Hatta çok saçma bir olay vardı bizim kullandığımız pakette, tişört, ceket ya da gözlük fark etmeksizin kıyafetlerin yarısı çoğalmıştı. Hangi kategoriye girsem, gördüğüm bir kıyafeti 2 - 3 - 4 defa daha görebiliyordum.
Bunu 2 defa ticket açıp sorduğumda, normal bir şey yok demişti. Ayrıca ( Bu işleri zerre anlamam, kurulumda bile bir çok kez başkalarından yardım aldım.. ) sırf kıyafet paketi kuracağım diye sunucu sürümünü 2 versiyon geri çekmekte üzdü.

Kullandığımız süre boyunca keyif aldık, paket %95 güzeldi fakat "kıyafet piyasasında" bilinen 3 - 5 kişi varken ve sende bunlardan biriyken, bu şekilde paket satmak hoş olmuyor. Eski texture'ları, kıyafetleri paketten kaldırdıysan bunları da silmen gerekli diye düşünüyorum..

- Şikayet etmek, küçük düşürmek amaçlı bunları söylemiyorum. Bu konuya yardımcı olmak, kıyafet paketi almayı düşünüp bu konuyu gören varsa onları da bilinçlendirmek amaçlı yazıyorum. Kaldı ki ne büsmods'la ne de başka biriyle sorunum var, yaptığı iş, ticketta gösterdiği tutum çok iyiydi, onları da söylemem gerekli. -

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!