Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Black Market Bilmece

Kankam meta gamingde sınırları zorluyorsun helal olsun ben böyle bi hırs görmedim

Ayrıca buranın neresi olduğunuda bilmiyorsan hiç zorlama bence

pd nin arkasında bi yer var böyle pisliklerin olduğu köprü altı
orası

manyak olursun kankam yapma DJSHFKASDFKHASD

Kardşeim meta yolunda büyük çığır açtın tebrik ediyorum seni yinede bi köprü altına bak derim

meta içinde oldu piyasa DMFDMFLDÖMSDFÖSDFMSDFASLŞD

Abi anlayamıyorum anlam veremiyorum arkadaş belki FiveM Yeni başlamış linç etmenize ne gerek var bilmiyorsanız Meta meta diye linçlemeyin aga

olabilicek ihtimaller kontrol et rol de bulmuş gibi yap ;)

Ekli dosyalar

• Screenshot_58.png
    Screenshot_58.png
    230.3 KB · Görüntüleme: 24
yardım etmek yerine toxiclik yapıyor arkadaş bir bildiği yoksa cevap eklemesin bu kadar basit
Abi anlayamıyorum anlam veremiyorum arkadaş belki FiveM Yeni başlamış linç etmenize ne gerek var bilmiyorsanız Meta meta diye linçlemeyin aga
Bunu savunanlarda bunlar gibi meta yapan insanlar :d Kötü birşeyi savunmayı neden bayılıyorsunuz fiveme yeni başladıysa diyorsanız agacım adam rol yapıyor ya rol araşıtırıp bulmak yerine niye milletin hakkını yemesine izin veriyorsunuz tiplere bak inanılmaz sadklşaklş

Bunu savunanlarda bunlar gibi meta yapan insanlar :d Kötü birşeyi savunmayı neden bayılıyorsunuz fiveme yeni başladıysa diyorsanız agacım adam rol yapıyor ya rol araşıtırıp bulmak yerine niye milletin hakkını yemesine izin veriyorsunuz tiplere bak inanılmaz sadklşaklş
Şunu demek istedim Linçlemeye gerek yok ve nedense komik gelmiyor

Ve savunma yapmadığım halde bunun gibi meta yapan insanlar yazman kadar cringe birşey yok GMOĞSDFGMĞDSĞMPGDSMĞPGSDMPĞDGSMĞPGDSMĞPDSMĞPGMĞDPSGĞPMSDMĞPSDMĞPGSDMĞPSPDGĞMĞPDSGMPĞSDGMPĞSDGMĞPSDGMPĞSDGMĞPSDMPĞSDGMĞPSDGMPĞSDGMPDSMĞPMĞPDSGGĞMSDĞPDSM

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!