Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Birazda bunu konuşak :d

• Konbuyu başlatan kiraa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 814

kiraa

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Arkadaşlar belki tanıyorsunuzdur beni RuinsPVP'nin sahibiyim arkadaş anticheatimiz olan PAC'yi geçemiyordu kaç kere ban yedi sslerini atarım isteyen olursa "ESX" Denilen taglı itleri zaten sunucuma almıyorum bile ama arkadaş biraz kudurmuş.

Çünkü "AİM BOT" Açarak bana itaaat ettirdiğini söylüyor fivemde hala böyle eşşekler kaldımı :)

Hayır yani gerçekten sunucumu patlatsan neyin itaati?

Res atarım geçer biter neye bukadar kuduruyor anlamıyorum.

@MertBaran @geniuN @n0thing Ne düşünüyorsunuz?

Sözde itaat videosu :

Kişi sıkı hayranım galiba? :D
71001

Açık konuşmak gerekirse sürekli insanlanların sunucularına,çeşitli boş bahanelerle boş saldırılar yapmaya çalışıp prim kasmaya çalışan bir kişi.Discord'larında ki modları olsun,kitlesi olsun rezalet seviyede ve ağızlarından küfür eksik olmuyor ki zamanında benim projemede ağır hitamlarda bulunmuşlardı ortada hiçbir sebep yokken.Konuşmaya bile gerek yok bu insanları

Açık konuşmak gerekirse sürekli insanlanların sunucularına,çeşitli boş bahanelerle boş saldırılar yapmaya çalışıp prim kasmaya çalışan bir kişi.Discord'larında ki modları olsun,kitlesi olsun rezalet seviyede ve ağızlarından küfür eksik olmuyor ki zamanında benim projemede ağır hitamlarda bulunmuşlardı ortada hiçbir sebep yokken.Konuşmaya bile gerek yok bu insanları

Yanındaki çocuklar zaten max 15 yaşında olan çocukların aklını çelerek illgel işlere sokuyorlar cidden yazık.

Biri şu eşşoglu eşşege bir bok olmadıgını ögretsin. Almanyada yaşıyorum dedi yalan cıktı. Daha düne kadar kıçına don alacak parası yoktu fivemden 3 5 kuruş para kazanınca 1 tane altın kolye (5k etmez) 1 tanede north face mont almış her yere atıyor. Discordda 3 5 nitro oyun çekilişi yapmış bide utanmadan öz geçmişine bile yazmış. Zaten nitroları paylaşırkenki yazdıklarını okudukca altıma sıçıyorum. Zamanında free menüyle patlatma videosu cektigi zamanlarda koydugu şarkılar yüzünden millet buna salak gözüyle bakıyordu. Sonra birileri elinden tuttu 2 3 ay kendini kral falan sandı.
Bunun arkasından giden salaklara zaten hiç anlam veremiyorum....
Milletin ne paralar emekler harcayarak açtıgı sunucuları yok ettiler fivem ortamını katlettiler. Neymiş ESX team discordunda olan birini sunucuya almazlarsa patlatırlarmış.
Bu aptalın yaptığı tüm her şeyi kanıtlarıyla birlikte toparlayıp savcılıga vereceğim. Milletin e okulundan tut kimlik bilgilerine kadar tüm her şeylerini ifşaladılar. Her türlü kanıtları var ifşalananlarla birlikte bir dosya oluşturup bu salagı savcılıga vereceğim. Zamanında ezilmem bükülmem diyordu kimlik bilgileride ifşalandı buna artık her şey müstehak

Milletin senin verdigin nitroya ihtiyacımı var aç köpekkk

Şunu okuyup harbiden cringe geçirmeyen varsa intihar edicem

71005

biatı koymus reis size

:eek::eek::eek::eek:

umut sürmeli rac10 ?

öncellikle merhaba arkadaşlar bu eleman hala hile açarak millete itaat dersi veriyormuş arkadaş sene tabi 80ler 90lar yeter artık 20 yaşındasın olgunluğunu tamamlamışsın yani yapma böyle şeyler bide hmmm şu dcden çık be kanka he onur kanki

o arkadaki müzik ney öyle

asıl konuşulması gereken barça gs maçı

yaşıyomu bu hayla

17 yaşında çocuk.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!