Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Bir kasaba sunucusunda sizce neler bulunmalı?

cyroz3x

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
only#4586
Evet fiveme ilk başladığım zamanlarda kasaba sunucuları çoktu ve evet gerçekten çok eğleniyorduk ancak artık hiç kimse kasaba sunucusu açmıyor bizde kasaba açmaya karar verdik ancak biraz fikir gerekiyor sizce bir kasaba sunucusunda neler bulunmalı neler olmalı?

NOT: Sunucu LS ve Hard şeklinde olacaktır ve işte klasik vur kaç sistemi falan olacak o tarz güzel bir şeyler dönecek.

Dostum donuna kadar kırmızı giyinen insanlar olmasın bence.

Copy paste rol yaplımamamlı örneğin sunucuda Ares Keskin veya Saruhan gibi karakterler olmamalı.

Bir kişiye özel olarak kasaba paketi yaptım. Maksimum 1 ay oldu yapalı eğer ilgilenirsen iletişime geçersin .

#murchle4123

Tüm herşey kasaba tarafına kurulu (galeriler mekanikler hastane şerif departmanı barlar vs)

Galerideki araçlar modlu ve modsuz kasaba yaşantısına dair araçlar

Tüm meslekler kasaba meslekleri çiftçilik avcılık kirazcılık balıkçılık kazma ile maden kırma balta ile odun kesme

Ekonomi harda ayarlı

Ve bunu birçok kasaba yaşantısına dair işler

İlgilenirsen dm yazarsın.

super katagorisi vs olmamalı kasaba açıcaksan clasic arabalar daha mantıklı

oluşumlarda gsf gibi olmamalı ( olucaksada the los mc- son of anarchy ) olabilir

Bir kişiye özel olarak kasaba paketi yaptım. Maksimum 1 ay oldu yapalı eğer ilgilenirsen iletişime geçersin .

#murchle4123

Tüm herşey kasaba tarafına kurulu (galeriler mekanikler hastane şerif departmanı barlar vs)

Galerideki araçlar modlu ve modsuz kasaba yaşantısına dair araçlar

Tüm meslekler kasaba meslekleri çiftçilik avcılık kirazcılık balıkçılık kazma ile maden kırma balta ile odun kesme

Ekonomi harda ayarlı

Ve bunu birçok kasaba yaşantısına dair işler

İlgilenirsen dm yazarsın.
Merhaba şimdi aslında almayı isterdim ancak yapmakta olduğumuz bir paket var bu nedenle teklifinizi reddetmek durumundayım iyi satışlar dilerim.

super katagorisi vs olmamalı kasaba açıcaksan clasic arabalar daha mantıklı

oluşumlarda gsf gibi olmamalı ( olucaksada the los mc- son of anarchy ) olabilir
Süper bir tavsiye çok teşekkürler bu tavsiyelerin hepsini uygulayacağız.

Hep istedim fakat bir türlü fırsatım olmadı farklı ve alışılmış dışı yapmak istiyorsan ütopik kasaban 1980' li yıllarda geçebilir.

Hep istedim fakat bir türlü fırsatım olmadı farklı ve alışılmış dışı yapmak istiyorsan ütopik kasaban 1980' li yıllarda geçebilir.
Çok güzel fikir ancak map olarak sorun olur ve kıyafet açısından yani baya fikir lazım pek şuan buna kafam basmayabilir :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!