Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Bedeva Paketi 750 TL Gösterip Sunuculara Ortak Olmaya Çalışan I minienya I LexusV Roleplay I

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Video argo ve küfür içerdiğinden dolayı tarafımca kaldırılmıştır.

Kişi ile gerekli seslide konuştuk paket aynısı olduğunu farkına vardık kişi seslide M mustafabrave 'den paketi aldığını ve sonrasında paketi lisansına kırdığını söyledi M mustafabrave özelden ve forumda sesli ve kanıtlı şekilde paylaşacağım...

Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

Arkadaş Ailevi Değerlerime Sövmese Konuyu Kapatacaktım Fakat Ailevi Değerlerime Sövmeye Devam Ettiği İçin Gerekli Kanıtları Eklemeye Devam Edeceğim

Smaug roleplay paketini satmaya kalkarlarsa inanmayın almayın

ARKADAŞ SESLİDE ANLAŞMA ÜZERİNE KONUŞURKEN ETTİĞİ KÜFÜRLER VS. DOLAYI ARKADAŞI DİSCORDUMDAN ENGELLEDİM

Beyler fakirim param yok beni açığa çıkardılar iban bırakıyorum TR4848 3829 3839 2710 2810 5782

Uyarıp , argo ve küfür içeren video ve fotoğrafları sildiğim halde, tekrar yüklemeniz sonucunda konu tarafımca kilitlenmiştir. Gerekli cezai işlemler uygulanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!