Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Bayılma(Düşme)

Evet o sıkıntı bende de var motoru sürerken korna çalmak istedigimden motordan atıyor ama arabada oyle bir problem yok. morph3 morph3

Arkadaşlar bende yaptım fakat W ve E ye basınca motordan düşüyor. Nasıl düzeltebilirim?

Tuşu kesinlikle W+E olarak değişmenizi tercih ediyorum config.lua'dan. İyi oluyor.

şunu istiyorum örneğin e tusuna basınca bayılıyor bir daha basana kadar kalkmasın yerde dursun öyle bir şey var mıdır?

Basılı tuttuğumuzda değilde aç kapa kombinasyonu gibi yapamıyormuyuz Örn: bastığımda bayılsın yere düşsün ta ki bir sonra basışımda ayağa kalksı.

Kullanışlı bir script teşekkürler

Bunu kullanıyorum ama bazı durumlarda araç içerisindeyken tuşa basınca bayılıyor karakter. :D

Var mı bu sorun yaşayan :D

Basılı tutma değilde bas bırak nasıl yapabilirm

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!