Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

BATI ROLEPLAY V2 | HARD EKONOMI | HARD ROLEPLAY | KALİTELİ EKİP | PAY TO WIN YOK

BATIROLEPLAY

Üye
FT Kullanıcı
BATI ROLEPLAY V2 64 KİŞİ KAPASİTELİ AMERİKAN ROLEPLAY TABANLI BİR ROL YAPMA SUNUCUSUDUR.
BİR KAÇ AY ÖNCE AÇILMIŞ BATI ROLEPLAY V1'İN AKSİNE SİSTEMLER GELİŞTİRİLMİŞ BUGLARDAN ARINILMIŞTIR.

Batı Roleplay'in ekonomisi biraz zor, illegale girişmek için gerekli bağlantıdaki insanları bulamadan girişemiyorsunuz.Karavanda Meth üreten bir karakter ürettiği ürünü satabilmek için kesinlikle IC bir alıcı bulmak zorunda.

''Mekanikler taktığı parçaya göre kendine kar koymak zorunda çünkü parçalara para ödüyorlar.'' Gibi bir çok şeyi elimizden geldiğince gerçeğe yakın hale getirmeye çalıştık.

Sunucumuzda kişiler aşağı yukarı istediği her rolü yapabilir fakat ''Çakırbeyli ve BaRoN'' rollerine kesinlikle izin vermiyoruz ya da aynı şekilde ''Selamun aleyküm'' diyen bir Vagos üyesi rolüne.

Sunucumuzda BurgerShot'tan tutun elektrik teknisyenliğine uzanan mesleklerimiz mevcut.

İllegal işlere gelince, illegale önem verdik ve illegal iş sayımızı yüksek tuttuk aynı zamanda polise bildirim gitme oranları yükselttik, riski ne kadar fazla ise kazancı da o kadar çok tabi ki.

Polislere bir bildirim düştüğü zaman ''E'' tuluna basarak olay yerini marklayabiliyorlar.

Sunucumuzda ki MLO'lar oldukça güncel ve optimize çalışmaktalar, her hangi bir FPS sorunu yaşatmıyorlar.

50926 Rengini istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz SaltyChat Uyumlu HUD.
50927

HER MESLEĞE UYUMLU F3 MENÜMÜZ
50928

M3 ENVANTER VE M3 MOTEL KULLANIYORUZ
50929

Sorunsuz Telefon Sistemi
50930

Belirli ve klasik 3 İllegali buraya bırakmak istedim diğerlerini IC görmeniz daha hoş olur.
50931 50932 50933

Sorunsuz PD Tableti
50934

NPC araçları genel olarak kilitli, eğer aracın kapısı kopuksa kilidin bir önemi kalmıyor ya da üstü açık bir arabaysa kilit açmadan binebiliyorsunuz sadece düzkontak atmanız gerekiyor.
50935

SORUNSUZ SOKAK YARIŞI SCRIPTI
50936 50937

Sunucu için hazırladığımız ufak sinematik:

Xpectra#6849 memet boru#6199

Son düzenleme:
Son zamanlarda gördüğüm en kaliteli Sosyal ve ciddi RP sunucu. Başarılarınızın devamını dilerim...

Çok güzel ve sağlam Scriptler ile donatılmış bir server. Böylesine güzel bir sunucunun ayakta durması ve desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Oyuncuların sosyal RP döndürebilmesi için gerekli olan Mlo'lar gayet stabil ve güzel görünüyor.Sunucunuzun iyi ve güzel oyuncularla dolmasını isterim. Başarılar.

Bu zamanda böyle güzel ortamı olan sunuculardan bulması zor Kesinlikle kayda gelicem

Kayda geldim, yetkili ekip çok ilgili. Scriptler sağlam ve güzel. Rol kalitesini daha role girmediğimden dolayı bilemiyorum.

Kayda geldim, yetkili ekip çok ilgili. Scriptler sağlam ve güzel. Rol kalitesini daha role girmediğimden dolayı bilemiyorum.
Daha doğrusu V1'de vardım. V2'ye daha gitmedim fakat V1'deki gibi ilgililerdir.

V1inde oynadığım bi sunucu gayet başarılı. Başarılar

Gördüğüm en samimi, en ben merkezci olmayan ve oyuncusunu düşünen ekibe sahipler. Çıkın çıkın gelin, kaliteli ortam ve rol burada olacak!

Süper bir server, oynadığım en kaliteli serverlardan bir tanesi, umarım başarılarının devamı gelir. Her anlamda keyif alabileceğiniz ortam var.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!