Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Bandi Anticheat

Hata Alıyorum Discord Dan Ulaşır Mısınız Rica Etsem
Discord : F.B. Jones#0306

Video MIXAS dan telif yemiş. Neden acaba :D

Son düzenleme:
Selamlar böyle toxic bir muhabbet için acc oluşturdum. 1 paylaşılan dosyanın decrypte ı bana ait ve dosya benim githubumda paylaşıldı. ( bkz : ) Telif atılmasının sebebi video içeriğinde MIXAS Anticheat logosu/içeriği geçmesi. Bunu sorgulaması gereken siz değil YouTube :)
2. çocuğun yazdığına da bir savunma geçeyim ;
1-
2-
3-

Eğer aklınızda bir soru varsa DM yoluyla cevap alabilirsiniz
Discord : MIXAS#1234

Selamlar böyle toxic bir muhabbet için acc oluşturdum. 1 paylaşılan dosyanın decrypte ı bana ait ve dosya benim githubumda paylaşıldı. ( bkz : ) Telif atılmasının sebebi video içeriğinde MIXAS Anticheat logosu/içeriği geçmesi. Bunu sorgulaması gereken siz değil YouTube :)
2. çocuğun yazdığına da bir savunma geçeyim ;
1-
2-
3-

Eğer aklınızda bir soru varsa DM yoluyla cevap alabilirsiniz
Discord : MIXAS#1234
:D tag kullanıyorsun dedin gittim sildim. O sövülmeyi hakikaten hakeden birisin deme amacım videoma telif atman. Komik :D

Sevgili low iq recoocum kendinle çelişmeyi ve yalan söylemeyi bıraktığın zaman bana discord üzerinden ulaş

adam sana kaldırmanı söylüyor sen adamla dalga geçer gibi yazmışsın. eline sağlık iyi yapmış

adam sana kaldırmanı söylüyor sen adamla dalga geçer gibi yazmışsın. eline sağlık iyi yapmış
Kaldırdım zaten. Onu bana yazdığında foto atmışım gördüğün gibi. O fotoyu attıkdan sonra gidip sildim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!