Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ASH ROLEPLAY NON WL AİLE ALIMLARI AKTİF AİLE DESTEKLERİ LEGAL ALIMLARI AKTİF ÇETE ALIMLARI AKTİF YETKİLİ ALIM AKTİF

whitestockk

Üye
FT Kullanıcı
ASH Roleplay Sunucusu'na Hoş Geldiniz!

Merhaba rol severler! FiveM platformunun en kaliteli, en gerçekçi ve en eğlenceli sunucularından biri olan ASH RP sizlerle!

ASH Roleplay Nedir?
ASH Roleplay, oyunculara geniş bir özgürlük ve gerçekçilik sunan bir roleplay sunucusudur. Amacımız, oyunculara benzersiz bir deneyim yaşatmak, kendi hikayelerini yazabilecekleri ve şehirde aktif bir yaşam sürdürebilecekleri bir ortam oluşturmaktır. Burada her karakterin bir geçmişi, hedefleri ve bir geleceği var!

Sunucumuzun Özellikleri:

Gerçekçi Ekonomi: Dengeli ve mantıklı bir ekonomi sistemi ile ticaret yapabilir, meslek edinip para kazanabilir ve şehirde kendi yerinizi oluşturabilirsiniz.
Geniş Meslek Seçenekleri: Polis, doktor, avukat, mekanik ustası, taksici, işletme sahibi ve daha birçok meslek sizi bekliyor. İsterseniz suç dünyasına adım atarak karanlık yollara da girebilirsiniz.
Aktif Yönetim: Profesyonel ve deneyimli yönetim ekibimiz, her türlü sorunu hızlıca çözmek için 7/24 aktif.
Eşsiz Haritalar ve Scriptler: Özel olarak tasarlanmış haritalar ve geliştirilmiş scriptler ile oyunun keyfini çıkarın.
Topluluk Etkinlikleri: Düzenli olarak yapılan yarışlar, etkinlikler ve turnuvalar ile topluluğumuz her zaman aktif ve eğlenceli!
Yeni Oyunculara Destek: RP'ye yeni başlayanlar için özel rehberlik ve yardım sistemimiz ile hiç zorlanmadan oyuna adapte olabilirsiniz.

Kurallarımız:
ASH RP'de herkesin keyifli bir oyun deneyimi yaşaması için belirlenmiş katı ama adil kurallarımız var. RP dışına çıkmamak, hile kullanmamak ve diğer oyunculara saygı göstermek en önemli prensiplerimizden.

Siz de Aramıza Katılın!
Gerçekçi bir rol deneyimi yaşamak ve ASH RP ailesine katılmak için Discord sunucumuza bekliyoruz. Unutmayın, şehirde herkesin bir hikayesi var; sizinki ne olacak?
discord.gg/ashroleplay

Aile Alımları Aktif
Legal Alımlar Aktif
Çete Alımları Aktif

Aile Ve Çete İşletme Destekleri [Mekanik, Emlak, İllagel Mekanik, Gun Shop , Uwu, ]

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!