Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Anahtar itemli Pinkcage Motel

alqorith

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, script yazmaya yeni başladım ve hala öğreniyorum. Koda bakarken bunu aklınızda bulundurun.
Yöntemlerim yanlış olabilir, bu yüzden bana nerede yanlış yaptığımı ve bu sorunları nasıl düzeltebileceğimi söylemekten çekinmeyin.
Kodu dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Başka bir doorlock kullanırsanız, script çalışmaz.
Ayrıca vermiş olduğum nui_doorlock üzerinde oynamalar yaptım, çalışmaz.
Resmon değerlerine bakamıyorum, denediğimde "Access denied for command resmon." veriyor. Lütfen değerlerin nasıl olduğunu bana bildirin.
Kira ücreti gibi henüz uygulanmayan kısımlar var. Yakında bunları ekleyeceğim. Sadece stabil olup olmadığından emin olmak ve desteğinizi, görüşlerinizi almak istedim.
Kullandığım temel:
Anahtarlar.sql'yi kendi item tablonuza göre değiştirin.
Eğer süperadmin yetkiniz varsa bütün kapıları açabiliyorsunuz. Bu nui_doorlock içerisinde olan birşey.
Umarım beğenirsin.

51966

Son düzenleme:
Resmon değerine bakmak istiyorsan FiveM canary alman yeterli olacaktır.. Başarılar dilerim kodları incelemek için zamanım olmadı incelersem geri dönüş yaparım

Yararlı paylaşım.
+rep

Yararlı paylaşım, elinize sağlık.

Yararlı paylaşım, elinize sağlık.

Yararlı Paylaşım +rep

Sunucuya girer girmez böyle bir hata ile karşılaştım ekranda taklılı kalıyor taki siz motel alana kadar veya restart atana kadar
Bunun çözümü nedir ?
51988

Sunucuya girer girmez böyle bir hata ile karşılaştım ekranda taklılı kalıyor taki siz motel alana kadar veya restart atana kadar
Bunun çözümü nedir ?
Ekli dosyayı görüntüle 51988
Bende böyle bir hata yok fakat

ensure nui_doorlock-main
ensure pinkcage
ensure vcd_motel

Şu şekilde başlatırsanız düzelebilir. Anahtar konusuna gelirsem, database doğru okutulursa sıkıntı olmaması lazım.
Kod:
if not canOpen then
        local src = source
        local count
        local repmotelkey = MySQL.Sync.fetchAll([[SELECT * FROM moteldata WHERE roomid = ']]..doorID.roomname..[[']])
            if repmotelkey[1].roomid == doorID.roomname then
                if xPlayer.getInventoryItem(repmotelkey[1].keyid) == nil then
                    TriggerClientEvent('mythic_notify:client:SendAlert', src, { type = 'inform', text = 'Bu odanın anahtarları sende yok', length = 2500, style = { ['background-color'] = '#ff8d85', ['color'] = '#ffffff' } })
                end

if xPlayer.getInventoryItem(repmotelkey[1].keyid) ~= nil then
                if xPlayer.getInventoryItem(repmotelkey[1].keyid).count >=1 then
                    canOpen = true
                else
                    canOpen = false
                end
                end
            end
        end

nui_doorlock-main/server/main içersinde bulunan bu kod bloğu kapının anahtarını kontröl ediyor. Ama ben bir bakayım yinede çözümünü bulursam size haber veririm.

Bunun çözümü nedir ?
Ekli dosyayı görüntüle 51988
Ve bu arada eğer süperadmin yetkiniz varsa bütün kapıları açabiliyorsunuz. Bu nui_doorlock içersinde olan birşey. Menünün açılması sorununu yarın detaylı bir şekilde araştırıcam. Scripti denediğiniz için teşekkür ederim.

Ve bu arada eğer süperadmin yetkiniz varsa bütün kapıları açabiliyorsunuz. Bu nui_doorlock içersinde olan birşey. Menünün açılması sorununu yarın detaylı bir şekilde araştırıcam. Scripti denediğiniz için teşekkür ederim.
çok teşekkür ederim anahtar fixlendi fakat girer girmez menu açılıyor hala

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!