Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekip Üyesi Arıyorum 27th Street Black P Stones (BPS) Ekibim için yeni oyuncu arkadaşlar arıyorum.

KRegiR

Üye
FT Kullanıcı
27th Street Black P Stones (BPS) Öncelikle çeteden bahsedeyim biraz sizlere.

Black P Stones (BPS), California, Güney Los Angeles'ın Doğu Yakasında yer alan, tanınmış, aktif bir Afrikalı-Amerikalı sokak çetesidir. Black P Stones, 1960'ların sonlarında OG T-Rogers (Chicago, BlackStone Rangers'ın eski üyesi) tarafından kuruldu. Black P Stones, The Jungles ve The City olmak üzere iki alt kümeden oluşur.The Black P Stone "City" AKA "Bity" California, Güney Los Angeles'ın West Adams/Mid City bölgesinde yer almaktadır. Hangi, Crenshaw Blvd ve Arlington Blvd arasında, Washington Blvd'den Adams Blvd'ye koşun. Santa Monica Fwy, mahallelerinin merkezinden geçiyor, bazı grupları 21. Cadde, 25. Cadde, 27. Cadde ve 29. Cadde.Black P Stones “Jungles” California, Güney Los Angeles'ın Crenshaw bölgesinde yer almaktadır. Mahalleleri, Baldwin Hills Crenshaw Plaza'nın (Crenshaw Mall) arkasındaki Baldwin Village apartman kompleksinde (The Jungles) yaşıyor. Crenshaw Blvd ve La Brea Blvd arasında.Los Angeles'ta 1.000'den fazla aktif çete üyesi ve ülke çapında 40.000'den fazla üye ile Baldwin Köyü topluluğunun kendi bölgeleri olduğunu iddia ediyorlar. Eğitim Günü Bölümleri (film) Baldwin Village apartmanlarında çekildi ve aynı zamanda Cle "Bone" Sloan'ın (aktör/yönetmen) Athens Park Bloods'ın eski çete üyesiyle de başrolü paylaştı.

Black P Stones, Güney Los Angeles'taki kan çetelerinin çoğuyla, özellikle de Fruit Town Brims ve Rollin 20s Neighbourhood Bloods (The Rollin Stones) ile iyi ilişkiler içindedir. Geçmişte, Güney Los Angeles'ta Rollin 30'dan Harlem Crips ve Rollin 40 Crips ve şehirdeki en büyük Latin çetelerinden biri olan 18th Street Gang gibi diğer güçlü çetelere karşı savaş açmışlardı.

Bizler Los Angeles Cliques'te rol yapacağız faction temalı sunucularda rol yapıyoruz ekipte anlaşmazlık olduğu için sıfırdan ekip toplamaya karar verdim
18 yaş altı çeteye alımlarımız yoktur fivem ile ilgili saat zorunluluğundan ziyade realistic rol mentalitesi önemlidir.
Discorda katıldıktan sonra chat kanalına katılmak istiyorum yazmanız yeterli seste görüşebiliriz okuyanlara şimdiden teşekkürler
Discord:

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!