Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı 2015polmustang f2 sound

atakan3435

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar bir sunucuda rütbeli olarak polis oynamaktayım hsu sesi berbat bende arac sesini değiştirmek istiyorum kendime göre yardımcı olabilecek varmı bu konuda veyahut öyle birşey mümkünmü

Mümkün fakat nasıl yapıldığını bilmiyorum ve bilgili kişiler tarafından yapılması gerek yoksa çok kötü bişey çıkabilir ortaya.

aracın dosyaları içinde vehicles.meta diye bir dosya var o dosyanın içindeki
<audioNameHash>chino</audioNameHash>

kısmı aracın sesini ayarlar.Custom sesi bilmiyorum ama oyunda olan bir aracın sesini hsu'ya bu şekilde buraya yazarak aktarabilirsin.

Merhaba, user olarak ses paketi yüklemek dışında araç seslerine herhangi bir işlem yapamazsınız.

Konu tarafımca uygun kategoriye taşınmıştır.

Admin veyahut sunucu sahibi olmadığım için 2015polmustang dosyasına nerden ulaşabileceğim sormak istedim yani vehicles.meta dosyasına Fivem dosyalarını üzerindenmi gta5 dosyaları üzerindenmi baktım ama bişey bulamadım

Admin veyahut sunucu sahibi olmadığım için 2015polmustang dosyasına nerden ulaşabileceğim sormak istedim yani vehicles.meta dosyasına Fivem dosyalarını üzerindenmi gta5 dosyaları üzerindenmi baktım ama bişey bulamadım
Sunucu sahibinden 2015polstang dosyalarını isteyebilirsin.Ayrıca değiştirdiğin sesi test etmek için bir pakete ihtiyacın var.

Arkadaşlar bir sunucuda rütbeli olarak polis oynamaktayım hsu sesi berbat bende arac sesini değiştirmek istiyorum kendime göre yardımcı olabilecek varmı bu konuda veyahut öyle birşey mümkünmü
<audioNameHash>monster</audioNameHash> Çoğu sunucuda kullanılan pd mustang sesi. Bunu kullanabilirsin.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!